Cadence Dantel Stencil Şablonları | YDSK 35x35(kenarsız)
Filtreler

Filtreler

₺ –

En İyi Fiyatlarla Cadence Dantel Stencil Şablonları

Cadence Dantel Stencil, evinizin mobilyalarına ve dekoratif objelerinize yepyeni bir dantel görünümü kazandıran şablonlardır. Dantel stencil ürünleri objelerinize dantel görünümü sağlamak amacıyla hazırlanmıştır. Her türlü sert yüzeyde defalarca kullanılabilen özel ham maddeden üretilmiştir. Bu sebeple kolayca deforme olmaz. Dantel stenciller 35*35 boyutlarına sahiptir. Cadence Dantel Stencil şablonların üzerini dilediğiniz Cadence boya renkleri ile boyayarak Sanatsal Hobi çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Stenciller sadece mobilyalarda değil; duvar, tepsi, banyo, plastik, ahşap, mutfak dolapları gibi tüm sert yüzeylere kolaylıkla uygulanabilir. Sanatsal Dünya Hobi Marketi üzerinden Cadence Dantel Stencil modellerinin tamamına ve diğer stencil ürünlerine ulaşabilirsiniz. Dantel Stencil çeşitleri içerisinde başlıca; kalp deseni, geometrik desenler, çiçekler, kelebek, geleneksel ve etnik dantel desenleri bulunmaktadır. Seçtiğiniz desenlerin üzerini dilediğiniz Cadence Multisurface boya ile renklendirebilirsiniz. Stencil fırçası kullandığınız çalışmalardan oldukça profesyonel sonuçlar elde edebilirsiniz. 

​Cadence Dantel Stencil Nasıl Uygulanır?

  • Şablonunuzu uygulayacağınız sert yüzey temiz ve kuru olmalıdır.
  • Cadence Dantel Stencil uygulanırken yüzeyde herhangi bir kayma yaşanmaması için stencil yapıştırıcısı kullanılarak sabitlemenizi öneririz.
  • Cadence Stencil Yapıştırıcısı kullanıldığında herhangi bir kayma ve bozulma durumu ortadan kalkar.
  • Şablonu düzgün şekilde sabitledikten sonra Cadence Sert Stencil Fırça yardımı ile şablon üzerindeki boşluklar boyanır.
  • Fırçada kalan fazla boya her seferinde boş bir kağıda ya da beze sürülürse daha düzgün ve dengeli bir çalışma ortaya çıkacaktır.
  • Şablon tamamen kuruduktan sonra, şablonu yapıştırılan yüzeyden yavaşça kaldırabilirsiniz. 
  • Deseni devam ettirmek istiyorsanız dikkatli bir şekilde ilk şablonunuzun bitişinden itibaren tekrar aynı işlemleri uygulayabilirsiniz.
Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır