Cadence Varak Fırça | Sanatsal Dünya Varak Fırçalar

Varak Fırçaları Nedir?

Varak fırçalar; sentetik, doğal, sert bristle gibi farklı kıl karışımlarından yapılarak amatör ve profesyonellerin, her türlü ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilmiştir. Hobi veya profesyonel olarak yaptığınız boyamalarda kullanabileceğiniz varak fırçaların sert yapıda olması yüzeye uygulanan varak işleminden daha iyi sonuç almak için önemlidir. Farklı hobi alanlarında ve sanat çalışmalarında akrilik boya, yağlı boya, sulu boya gibi çeşitli boyalarla çeşitli yüzeylerde kullanabileceğiniz Cadence marka fırçalarımızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Varak Fırçaları Özellikleri

Sapları genellikle ahşaptır.

Geniş ürün gamındaki farklı sap alternatifleri ile kullanım sırasında sizlere daha fazla kontrol olanağı sağlar.

Çalışmalarınızı zevkle yapmanızı sağlayan fırçalar yüksek boya tutuş kapasitesine sahiplerdir.

Kolayca su ve yağ bazlı temizleyiciler ile temizlenebilir.

Kaliteli ve kolay temizlenebilir yapısı sayesinde uzun süre kullanabilirsiniz.

Varak Fırça Çeşitleri

Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden kıl ve ipek uçlu olmak üzere üç farklı yapıda fırça seçeneği bulunmaktadır.

Varak Fırçası No:1,5: Her türlü ihtiyacını karşılamak amacıyla üretilmiştir.

PonPon Varak Fırçası:  4 boy olup, varak fırçası olarak kullanılmaktadır.

Varak Fırçası Kahverengi: Diğer varak fırçalarından ekonomik olduğu için tercih edilen bir üründür. Süpürme fırçası olarak da geçer. Yaprak varak uygulamalarında kullanılır.

Varak Fırçaları Nerelerde Kullanılır?

Her türlü değişik sanat dalları yapımında özellikle profesyoneller tarafından kullanılan varak fırçaları  objelere değişik renk kombinasyonu yapmak için ve oyması olan objelerin boyanması ve kolaylaştırması için idealdir. Pirinç kağıt dekopajlar çeltik sapından yapılan ince kâğıt üzerine basılı olup, dekopaj çalışmaları için kullanımı rahattır. İnce ve dirençli her türlü yüzeyde rahatça kullanabilirsiniz. Özel desenler seçilerek bazı kısımlarda varak kullanılarak zenginleştirmeniz mümkündür.  Boyası yapılan ahşap, polyester, seramik ve buna benzer boyanabilen ürünlerin üzerine varak atılmak için özel olarak kullanılırlar.

Varak Fırçaları Fiyatı

Özellikle varak desen ve oyma çalışmalarında olmak üzere hobi faaliyetlerinizde ve resim çalışmalarınızda kullanabileceğiniz ihtiyacınız olan kaliteli varak fırçalarına en uygun fiyatlarla Sanatsal Dünya ile sahip olabilirsiniz. Stencil şablonu, pirinç dekopaj ve diğer fırça çeşitlerine ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır