Cadence Kumaş Kontür Transfer | Sanatsal Dünya

Sadece 13₺'ye Cadence Kumaş Kontür Transfer Çeşitleri

Kumaş yüzeylere ütü ile kolayca uygulanan Cadence Kumaş Kontör Transfer çeşitlerine Sanatsal Dünya İle kolayca ulaşabilirsiniz.

Cadence Kumaş Kontör Transfer 

Kumaş Kontör Transferler kumaş yüzeylerinizde çeşitli desenler oluşturmanızı sağlayan hobi malzemeleridir. Tüm kumaş yüzeylere uygulanabilmektedir. Kumaş çantalarınızda, tişörtlerinizde, kanvas çantalarınızda ve aklınıza gelen pek çok alanda kullanılabilmektedir. Açık renk kumaşlarda daha iyi sonuçlar alınabilmektedir. Kumaşa 3-5 dakika buharsız ütü ile ısıtılarak yüzey baskıya uygun hale getirilmektedir. Transferin baskılı kısmı yüzeye gelerek kullanılmaktadır. Transferin arka kısmında bulunan kağıda 1-2 dakika ütüyle ısı verilerek transfer yüzeye sabitlenir. Yüzey soğuduktan sonra kağıt çıkarılır. 

Kumaş Kontör Transfer Çeşitleri

Cadence kumaş kontör transfer çeşitleri, kumaş boyalar ile boyanabilmektedir ve boyutları 25x35 cm boyutlarında üretilmektedir. Birbirinden farklı mandala desenli transfer çeşitlerine kumaş kontörlerde bulabilirsiniz. Hızlı teslimat ile kullanıcılara ulaşan kontör transferlere siz de sitemizden hemen ulaşabilirsiniz. Kumaş transferi uyguladığınız yüzeyi 30 derecede ve tersten yıkayarak yüzeyden çıkmasını engelleyebilirsiniz.  

Cadence Kumaş Kontör Transfer Fiyatları

Kumaş kontör transfer çeşitlerine en iyi fiyatlarla Sanatsal Dünya'da ulaşabilirsiniz.  Dekorasyon ve hobi çalışmalarında ihtiyacınız olan tüm su bazlı boya çeşitlerine, vernik çeşitlerine, stencil şablonlarına ve fırça çeşitlerine en uygun fiyatlar ile sitemizden ulaşarak çalışmalarınıza hemen başlayabilirsiniz. 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır