Marble Effect Opak Boya Çeşitleri | Sanatsal Dünya
Filtreler

Filtreler

₺ –

En İyi Fiyatlarla Cadence Marble Effect Opak Boyalar

Cadence Marble Effect Opak boyalar sanatsal hobi ve dekorasyon çalışmalarında kullanılan, kuruduktan sonra vyüzeylerde mermer efekti oluşturan boyalardır.

Cadence Marble Effect Opak Boya

Marble Effect Metalik boyalar su bazlıdır ve sağlığa zararlı içerikler barındırmamaktadır. Dekoratif olarak hazırladığınız çeşitli objelerde veya ev boyama çalışmalarında gönül rahatlığı ile bu boyaları tercih edebilirsiniz. Gerek çocuk odalarında gerek banyolarda marble effect opak boyaları kullanabilirsiniz. Ahşap veya mdf yüzeylere boya uygulaması yapmadan önce yüzeylerin ilk katmanına farklı bir akrilik boya ile uygulama yaparsanız opak boyanız yüzeyde çok daha güzel bir şekilde görünecektir. Marble Efekt opak boyalar içlerinde partiküller barındırmaktadır. CE ve EN71 normlarına uygun bir şekilde hazırlanan boyaları en uygun fiyatlar ile satın alarak hobi çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Opak boyaları kullanırken boyayı fırçaya yoğun bir şekilde alarak uygulama yaparsanız çok daha güzel yüzeyler elde edebilirsiniz. Marble Efekt boyalar yüzeyde kuruduktan sonra mermer görünümü kazanmaktadır. Su ve sabun ile temizlikleri kolayca yapılabilmektedir.

Cadence Marble Effect Opak Boya Çeşitleri

Cadence Marble Effect opak boya çeşitleri onlarca farklı renk seçeneği ile kullanıcılara sunulmaktadır. Sütlü kahveden turkuaza, havai maviden açık somona renk skalası oldukça geniş olan opak boyalar ile sanatsal hobi çalışmalarınıza renk getirebilirsiniz. Marble Opak boya çeşitleri 90 ml olarak üretilmektedir. Boyama yapacağınız alanın yüzeyine göre ihtiyacınız olan boyaları satın alarak çalışmalarınıza hemen başlayabilirsiniz. Cadence Marble efekt boyaları ahşap, tuval, metal, kumaş, deri ve seramik gibi tüm yüzeylere uygulanabilirsiniz.

Cadence Marble Effect Opak Boya Fiyatları

Marble Efekt Opak boyalar en uygun fiyatlar ve zengin renk seçeneği ile Sanatsal Dünya Hobi Market ile sizlerle. Dekorasyon ve hobi çalışmalarınız sırasında kullanabileceğiniz akrilik boya, vernik, pirinç dekopaj ve rölyef pasta gibi tüm ürünlere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Cadence boyanın ürettiği en kaliteli hobi ürünlerine Sanatsal Dünya ile ulaşarak çok daha kaliteli yüzeyler elde edebilirsiniz.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır