Uygun Fiyatlı Cadence Zeugma Taş Efekt Rölyef Pastalar

Uygun Fiyatlı Cadence Zeugma Taş Efekt Rölyef Pastalar

Cadence Zeugma Taş Efekt rölyef pastalar yüzeyler üzerinde dokulu ve taş görünümlü görüntüler oluşmasını sağlayan rölyef pasta çeşididir. Sert ve emici olmayan yüzeylerden olan ahşap, seramik, beton, duvar gibi tüm yüzeylere uygulanabilen rölyef pastalar ile yaşam alanlarınızı istediğiniz gibi dekore edebilirsiniz.

Cadence Zeugma Taş Efekt

Zeugma taş efekt rölyef pastalar su bazlı olarak üretilmeleri sebebiyle sağlığa zararlı maddeler içermemektedir. Evlerinizde ve objelerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Mobilya yenileme çalışmaları, duvar boyama çalışmaları, dekoratif obje yapımı gibi tasarımsal pek çok alanda kullanılabilmektedir. Uygulanmak istenen yüzeye öncelikle astar çekmek amacıyla bir kat sürülerek işe başlanır. Çeşitli desenler oluşturulmak istendiğinde stencil şablonları tercih edilerek hayal edilen görüntülere daha kolay ulaşılabilir. Cadence fırça, spatula ve süngerler yardımı ile yüzeylere uygulamaları yapılabilir. CE & EN 71 normlarına uygun olarak üretilen taş efektler ile doğal taş görüntülerini elde edebilirsiniz. Rölyef pastaların yüzeye sürülme kalınlığına göre kuruma süreleri değişmektedir. Bunun yanında 6-12 saat arasında kurumaları tamamlanmaktadır. 

Cadence Zeugma Taş Efekt Çeşitleri

Zeugma Taş Efekt çeşitleri Gaia, Akrotos, Minos, Asia gibi isimlendirilmiş olup renk tonlarına göre çeşitlilik göstermektedir. İç ve dış mekanlarda kullanıma uygun olan taş efekt rölyef pastalar ile koyu renklerden açık renklere kadar pek çok renk uygulamasını yapabilirsiniz. Su ve sabun ile temizlenebilen rölyef pastalar ayrıca hava koşullarına da dayanıklıdır. İhtiyacınız kadar olan kısmı kullandıktan sonra kapağını sıkıca kapatarak rölyef pastanızı diğer işlemlerinizde de kullanabilirsiniz.

Zeugma Taş Efekt Fiyatları

13.50₺'den başlayan uygun fiyatları ile Cadence Zeugma Taş Efekt rölyef pasta çeşitlerine Sanatsaldunya.com ile ulaşabilirsiniz. Sanatsal hobi ve dekorasyon çalışmalarınızda ihtiyacınız olabilecek su bazlı boya, su bazlı vernik, doğal ahşaptan yapılmış fırça çeşitleri ve hazır transfer gibi pek çok ürüne tek tık ile kolayca ulaşabilirsiniz. Sanatsal Dünya Hobi Market geniş çalışma ekibi ile ürünlerinizi hızlı bir şekilde kargolayarak çalışmalarınıza hemen başlayabilmenizi sağlamaktadır.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır