Cadence Hibrit Multisurface Boya | Çelik Kapı Boyası
Filtreler

Filtreler

₺ –

Cadence Hibrit Multisurface Opak Boya

Cadence Hibrit Multisurface Opak Boya tüm yüzeylere uygulanabilen, astar ve zımparaya gerek duyulmayan craft sektörünün en fazla tercih edilen boyasıdır.

Cadence Hibrit Multisurface Opak Boya

Yüksek kapatıcılığa sahip olan Hibrit Multisurface Opak boyalar uygulandıkları yüzeylerde uzun yıllar harika renklerin kalıcılığını sağlamaktadır. Süper akışkan olan Hibrit Multisurface boyaları, Cadence fırça çeşitleri ile kolay bir şekilde uygulayabilirsiniz. Yüzeylerde herhangi bir dalgalanma veya çatlama yapmadığı için de sanatsal hobi severler tarafından sıklıkla tercih edilen boya türüdür. Mutfak ve banyo gibi nemli alanlarda da gönül rahatlığı ile kullanılabilir çünkü nemden etkilenmeyen bir yapısı vardır. Sağlığa zararlı içerikleri bulunmayan Cadence Opak boyalar ile dekorasyon ve sanatsal hobi çalışmalarınıza renk katabilirsiniz. CE ve EN71 normlarına uygun olarak üretilen opak boyalar su bazlıdır. Opak boyalar özel olarak üretilmeleri sebebiyle uygulandıkları yüzeylerde yarı saydam görüntüler oluşturur.

Cadence Hibrit Multisurface Opak Boya Çeşitleri

Cadence Hibrit Multisurface Opak boya çeşitleri onlarca farklı rengi ile kullanıcılara sunulmaktadır. Beyazdan çöl kahvesine, ufuk grisinden hazeran moruna aklınıza gelebilecek pek çok tona Opak boya çeşitleri ile ulaşabilirsiniz. Opak boya çeşitleri ile ahşap sehpa boyama, mobilya boyama, metal tepsi boyama, banyo boyama, seramik boyama gibi pek çok çalışmanızı gerçekleştirebilirsiniz. Cadence Opak boya çeşitleri 120 ml olarak üretilmektedir. Boyama yapacağınız alanın ölçüsüne kadar ihtiyacınız kadar boyayı alabilirsiniz. İlk kata uygulama yaparken 3/1 oranında su koyarak inceltme yapabilirsiniz. Böylece ikinci kat boyayı daha rahat bir şekilde uygulayabilirsiniz.

Cadence Hibrit Multisurface Opak Boya Fiyatları

Cadence Hibrit Multisurface Opak Boyalar en uygun fiyatlar ile Sanatsal Dünya Hobi Market ile sanatsal hobi severlerle buluşmaktadır. Online olarak hobi ürünleri sattığımız eticaret sitemiz ile istediğiniz tüm stencil şablonu, boya, vernik, pirinç dekopaj ve fırça gibi ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz. Cadence Boya'nın ürettiği en kaliteli ürünleri sizlerle buluşturduğumuz sitemizden kolay alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır