Farklı Renkte Cadence Kara Tahta Boyası|Sanatsal Dünya

Kara Tahta Boyası ile Yüzeyleri Yazı Tahtasına Çevirin

Cadence kara tahta boyası uygulandığı yüzeyi yazı tahtasına çeviren akrilik boyadır türüdür. Genellikle siyah rengi tercih edilse de renkler bulunmaktadır. Yüksek pigmentasyon özelliği sayesinde canlı renkler elde edilir. Aynı kategoride farklı renkler birbirleri arasında karıştırılarak değişik renkler elde edilebilir. Çeşitli yüzeylerde uygulamaya uygundur. Buzdolabı gibi metal objelerde, seramik yüzeylere, duvar, ahşap plakalara, objelere, dekoratif taşlar üzerine, terracotta ve beton yüzeylere uygulanabilir.

Silinebilir, yıkanabilir ve dayanıklıdır. Vernikleme işlemi yapılmaz. Kuruduktan sonra tebeşir kullanılabilir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE ve EN71 normlarına uygundur. Gri Mavi, Pembe, Mocca, Limon Sarısı, Buz Yeşili, Terracotta, Oxford Yeşili ve daha birçok renk seçenekleri de mevcuttur. Cadence Kara Tahta Boyasını dekorasyon çalışmalarınıza özgünlük katmak için kullanabilirsiniz.Uygulama yaparken rulo fırça ve zemin fırçalarını kullanabilirsiniz.

Cadence Kara Tahta Boyası Nasıl Uygulanır?

  • Cadence fırça çeşitleri ile uygulayabilirsiniz.
  • Uygulama yapılacak yüzey kir ve tozdan arındırılmalıdır.
  • Daha sonra istenilirse boya direkt olarak yüzeye dökülerek fırça ile yayılabilir yada kap gibi bir yere boya dökülerek fırça yardımıyla uygulanmak istenen yüzeye sürülebilir.
  • Kuruduktan sonra ikinci kat da uygulanmalıdır.
  • Tamamen kuruması gerçekleşince de istediğiniz gibi tebeşirle üstüne yazı yazabilirsiniz.
  • Yazılar silinmek istendiğinde bir mendil yardımıyla kolayca silebilirsiniz.

Kara Tahta Boyası Fiyatları

Cadence Kara Tahta boyalarının çeşitli renk seçenekleri uygun fiyatlar ile Sanatsal Dünya'da bulunmaktadır. Dekorasyon ve hobi çalışmalarınızda kullanabileceğiniz Cadence boya çeşitleri, vernikler, fırça setleri, stencil ve rölyef pasta gibi tüm hobi malzemelerini siz değerli kullanıcılarına sunmaktadır. Kaliteli ürünlere kısa sürede ulaşmak isteyen sanatsal hobi seveler sitemize girerek ihtiyaçları olan ürünleri hemen sipariş ederek hayallerindeki çalışmaları hemen hayata geçirebilmektedir. Siz de Sanatsal Dünya'nın avantajlarından yararlanmak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır