Sanatsal Dünya|Cadence Boya Bayi|Sanatsal Hobi Ürünleri

Cadence Boya Renkleri

Multisurface Renk Katalog
Fotoğraflara tıklayarak Cadence Boyalara ulaşabilirsiniz!


Cadence Boya Renkleri Nelerdir? | Cadence Renk Kartelası

Sanatsal Dünya sınırsız Cadence boya renkleri ile siz değerli kullanıcılarının hayal ettiği tüm tonları oluşturabilmesini sağlamaktadır. Cadence boya renkleri, sanatsal hobi severler tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasındadır. Özellikle mobilya yenileme çalışmaları, hobi çalışmaları, sanatsal boyama çalışmaları yapan kişiler; hayal ettikleri görüntüleri tam olarak ortaya çıkarabilmek için Cadence boya renklerinin sınırsız tonlarından faydalanmaktadır. Ayrıca Cadence akrilik boya çeşitleri birbirleriyle karıştırılarak da tamamen kişiye özel tonlar oluşturulabilmektedir. Böylece yaşam alanlarınızı tamamen kendinize özgü ve başka bir yerde göremeyeceğiniz özgünlükte oluşturabilirsiniz. Sanatsal Dünya, Türkiye craft sektörünün öncü markalarından olan Cadence boya ile kullanıcılarına en kaliteli ve uygun fiyatlı boya çeşitlerini sunarken hızlı gönderimleri sayesinde de dekorasyon ve hobi çalışmalarına kişilerin hemen başlayabilmelerini sağlamaktadır. Sadece renk kartelası ile de değil çeşitli dokularda ürünleri olan Cadence boyalar, metalik, kadifemsi veya opak görüntüleri ile kullanıcıların beğenisini toplamaktadır.

Cadence renk kartelasında sadece kırmızı, beyaz veya siyah gibi ana renklerin dışında limon sarı, sıcak kahve, bebek pembe, açık leylak, napolyon mavi, küf yeşili, arduvaz gri, antik beyaz, mürdüm, kement, okyanus gibi 90'ın üzerinde ara renk tonu yer almaktadır. Sitemizde bulunan "boya" kısmına tıklayarak hangi boyayı kullanmak istediğinizi seçmeli ve ardından onlarca boya renginden birine karar vermelisiniz. Daha sonrasında ise dekorasyon işlemlerinize hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz.

Cadence Boya Özellikleri

 • Cadence boyalar su bazlı olarak üretilmektedir.
 • Akrilik boya olan Cadence boya çeşitleri sağlığa zararlı maddeler içermez.
 • CE ve EN71 normlarına uygun ürünler ortaya çıkarmaktadır.
 • Tüm dekorasyon çalışmalarında, sanatsal üretimlerde ve hobi çalışmalarında gönül rahatlığı ile kullanılabilir.
 • Profesyonel veya amatör tüm kişiler kolaylıkla uygulama yapabilir.
 • Yüzeylere kolay tutunma özelliğine sahiptir.
 • Astar veya zımpara yapmanıza gerek kalmadan pürüzsüz yüzeyler elde etmenizi sağlar.
 • Çeşitli boya türleri ile ahşap, cam, plastik, kumaş, beton gibi pek çok yüzeyde uygulama yapılabilmektedir.
 • Boyalar yüksek kalitede üretildiği için canlılığını ve parlaklığını uzun yıllar korur, yüzeylerden hemen kalkmaz.
 • Zengin renk pigmentlerine sahiptir. Bu sebeple orijinalliğini uzun süreler korur.
 • Kokusuzdur ve boyama esnasında uygulama yapan kişileri rahatsız etmez.
 • Farklı yüzeylere uygulama yapılsa bile renk tonlarında değişimler olmaz.

Cadence Boya Çeşitleri En Uygun Fiyatlarla Sanatsal Dünya'da

Sanatsal Dünya kullanıcılarına tüm Cadence boya çeşitlerini sunduğu gibi, uygun fiyatlarla ve çeşitli ödeme yöntemleri ile yıllardır harika bir alışveriş deneyimi yaşatmaktadır. Geri dönüşüm projeleri ile eşyalarını yenilemek isteyen pek çok  sanatsal hobi sever, sitemiz üzerinden yaptığı alışverişler ile kaliteli alışveriş deneyiminin tadını çıkarmaktadır. Yüksek kapatıcılık özelliğine sahip olan akrilik boyalar ile fazla fazla boya malzemesi almanıza gerek kalmadan, tek bir paket boya ile geniş yüzeyleri boyama imkanına sahip olabilirsiniz. Sadece sert yüzeyleri değil kumaş, deri gibi yumuşak yüzeyleri boyamak için de Cadence boya çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca akışkan bir yapıya sahip olan boyalar ile boyama işlemlerinizi hızlı bir şekilde bitirdiğiniz için zamandan tasarruf da edebilirsiniz. Sadece boya çeşitlerini değil dekorasyon veya hobi çalışmaları için ihtiyacınız olan Cadence vernik çeşitleri, Cadence fırça çeşitleri, stencil şablonları, rölyef pasta çeşitleri, dekoratif objeler gibi pek ürüne de sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Sanatsal Dünya Blog kısmını inceleyerek dönüşüm çalışmalarında size ilham getirecek yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

 

 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır