Kristal Sır Vernik | Hobi Vernik | Sanatsal Dünya
Filtreler

Filtreler

En Kaliteli Cadence Kristal Sır Vernik Takımı

Kristal sır vernik; sürüldüğü objeye sırlanmış görüntüsü veren, iki kompenantlı özel bir vernik çeşididir. Yüksek kaliteli yapısı ile darbelere, silinmelere, sürtünmelere karşı oldukça dayanıklıdır.  Hobi amacıyla ya da profesyonel olarak sanatla uğraşıyorsanız ürünlerinizin ilk günkü özelliklerini kaybetmemesi için vernik kullanmaya özen göstermelisiniz. Bu amaçla üretilmiş olan Cadence kristal sır vernik ürünümüz kokusuz yapısıyla klasik ayrılmaktadır. CE & EN71 normlarına sahip ürünlerimizde sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. Cadence ürünleri, hem profesyonel ressam, sanatçı, craft sektörü, okul ve çocukların hobi çalışmalarında güvenle kullanabilirsiniz.

Kristal Sır Vernik Nerelerde Kullanılır?

Kullanım alanları sınırlı olan klasik verniklerden farklı olarak kristal sır vernikler ahşap, seramik, mdf, tuval ve polyester gibi farklı yüzeylerin üzerine uygulayabilirsiniz. Özellikle seramik ve polyester objelerde sıklıkla kullanılır. Sanat çalışmalarının yapıldığı tuval, polyester ahşap, seramik ve MDF özelliği taşıyan ve benzeri yüzeylerde de kullanıma uygundur.

Kristal Sır Vernik Nasıl Kullanılır?

  • Fırça ile rahatlıkla yüzeylere uygulanabilen kokusuz vernik kurudukça pürüzsüz bir yüzey elde edilmesini sağlar. Verniği fırça ile uygulayacaksınız eski bir fırça kullanmanızı öneririz çünkü fırça tekrar kullanılmayacak hale gelir.
  • Set halinde gelecek olan ürün içerik olarak sertleştirici ile vernik malzemesinden meydana gelmektedir. Takım 40+40 ML'dır. Birinci ve ikinci şişe kap içerisine boşaltılıp yaklaşık 5 dakika kadar eşit miktarda karıştırılır. Ürünleri 2-3 dakika kadar sıcak su içerisinde bekletmek sizlere daha kolay sürülme imkanı yaratacaktır. Doğru karışmadığı durumda kurumayacaktır.
  • Yaptığınız kristal sır vernik karışımını yapıldıktan sonra 15-20 dakikada yüzeylere uygulamalısınız.  Bu süre sonunda kıvamı koyulaşır ve sürüşü zorlaşır. Uygulamada kristal sır vernik ekstra kalın bir ürün olduğundan dolayı tek kat uygulamak yeterlidir.
  • Kuruma gerçekleştikçe ve kuruma tamamlandığında yüzeyin tamamen pürüzsüz bir görünüm kazandığını göreceksiniz.

Kristal Sır Vernik Fiyatı

Dekorasyon ve hobi çalışmalarınızda eşyalarınızı dış etkenlerden korumak için kullanabileceğiniz en kaliteli Cadence Kristal Sır Vernik çeşitlerine Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Sanatsal hobi seveler ihtiyacınız olabilecek diğer tüm yardımcı malzemelere ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır