Bizart Masif Ahşap Objeler Çeşitleri | Sanatsal Dünya
Filtreler

Filtreler

Bizart Masif Ahşap Objeler Nelerdir?

Biz Art Design Masif Ahşap Objeler tamamen el işçiliği ile üretilen ve çevreye zararı minimum düzeyde olan ürünlerdir. Ürünler ahşabın kaplama veya doldurma olmayan som ve saf halinden elde edilir. Bundan anlaşılacağı gibi doğal ağaç malzemelerden üretilmektedir.  Ahşap objelerin üretiminde ağırlıklı olarak kavak ağacı kullanılmaktadır.

Bizart Masif Ahşap Kullanım Alanları

Son zamanlarda sıklıkla tercih edilen masif ahşap genellikle mobilya,döşeme ve inşaat işleri için kullanılmaktadır. Klasik mobilyalarınıza daha kaliteli ve modern bir hava katan masif görünüm masa ve sehpa, TV üniteleri, sandalyeler, mutfak dolapları ve tezgahları, konsollar, aksesuar tasarımları, kitaplık gibi birçok alanda kullanılabilir.  İşlenmiş diğer yapay ahşap türlerine göre daha az deforme oldukları ve her mevsim kullanıma uygun oldukları için daha çok tercih edilir.

Ahşap masif mobilyanın daha birçok kullanım alanı mevcuttur. Özellikle doğal yaşama olan ilgiyle birlikte spor aletlerinde, oyuncak sektöründe, alet saplarının yapımında, tornacılıkta, müzik aletleri yapımında, yapıların iç ve dış bölümlerinde doğrama, parke, merdiven yapımında çok fazla kullanılmaktadır.

Bizart Masif Ahşap Yararları

Masif ahşap mobilyalar da tutkal ve ağır metaller kullanılmaz. Bu sebeple sağlıklıdırlar. Boya ve cilaları da su bazlı olduğundan çocuklarınızın yatak odalarında ve eşyalarında kullanımı sağlıkları açısından önemlidir. Aynı zamanda masif ahşap oldukça dayanıklı ve uzun ömürlüdürler. Zımparalama ve inceltme işlemlerini çok kaldırır. Geri dönüştürülebilirliği sayesinde çevreye olan zararı çok azdır. Evlerde bulunan nemi muhafaza eder ve solunum problemlerini en aza çekecek şekilde bir atmosferin oluşmasına katkı sağlar. Bakteri, böcek ve mantar gibi zararlıların üremesine engel olur.

Bizart Masif Ahşap Çeşitleri

Ahşap mumluklar, ahşap sandıklar, ahşap tepsiler, ham ahşap sunumluklar, dekoratif mini ahşap süsler, ahşap sehpalar, ahşap saksılar, masif ahşap ekmeklikler, masif ahşap gazetelikler, masif ahşap kutular, ahşap objeler, ahşap peçetelikler, ahşap raflar, ahşap resim çerçeveleri, ahşap saatler ve şamdanlar, ahşap harfler ve rakamlar, ahşap dolaplar ve çok daha çeşitli ham masif ahşap ürünlerini Biz Art Design kalitesi ile  Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden temin edebilirsiniz.

Bizart Masif Ahşap Fiyatı

Benzersiz tasarımları ile yüksek kaliteli Biz Art Ahşap Objelerini ve stencil ,fırça, Cadence boya gibi yardımcı hobi malzemelerini sanatsaldunya.com adresinden  en uygun fiyatlarla  Kapıda Ödeme veya Kredi Kartı ile satın alabilirsiniz.  

 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır