Ham Karton Kutu Çeşitleri Sanatsal Dünya Hobi Market'te
Filtreler

Filtreler

Kabartmalı Kutular Alarak İstediğiniz Gibi Renklendirin

Cadence kabartmalı karton kutular kırılmayan ve bükülmeyen sert bir malzemeden özel olarak sizler için üretilmiş ürünlerdir. Üst modelinde bulunan kabartmalar sayesinde üç boyutlu görünüm elde eden dekoratif objelerdendir. Bu sayede şık tasarımlarıyla evinizde güzel bir hava yaratma şansınız olur. Dekorasyon çalışmalarınızda kullanabileceğiniz gibi, sevdiklerinize sunabileceğiniz güzel bir hediye seçeneği de olabilir. Cadence kabartmalı kutuları hayal gücünüze göre çok çeşitli şekillerde kullanma şansınız bulunur. Yüksek kalitede işçilikle üretilen ürünlerimiz sağlığa zararlı hiçbir madde içermez.

Cadence Kabartmalı Kutular Nasıl Kullanılır?

Rölyefli yani kabartmalı model kutular tüm Cadence boyalar ile kullanıma uygundur. Tüm teknikleri üzerinde rahatça uygulayabileceğiniz kutularda akrilik boya kullanılması daha kolaylık sağlar. Yapacağınız tasarımlarla çok çeşitli trendlere ayak uydurabileceğiniz gibi sade renklendirmelerle evinizde rahatça kullanabileceğiniz dekoratif ürünler elde edebilirsiniz.  Mücevherlerinizi ya da küçük eşyalarınızı saklayabilirsiniz. Ya da içine çikolata doldurabilirsiniz. Hayal gücünüzü çalıştırarak farklı boyama tarzları ve ara geçişler ile çok çeşitli şekillerde modeller üretmeniz mümkün.

Cadence Kabartmalı Kutu Çeşitleri

Sanatsal Dünya Hobi Market tarafından satılan farklı ölçülere sahip on iki model Cadence kabartmalı kutu çeşidi bulunmaktadır. Dekoratif kutular üzerlerinde bulunan kalp, melek ve çiçek kabartma detayları ile kullanıcılar tarafından çokça beğenilmektedir. Özellikle kullanıcılar üzerlerinde bulunan motiflerin daha iyi gözükmesi sebebiyle de bu kutuları sıklıkla tercih etmektedir. Kraft rengine sahip olan kutuları istediğiniz renge boyayarak çok daha farklı görünümler de elde etmeniz mümkün.

Cadence Kabartmalı Kutu Fiyatları

İhtiyacınız olan tüm kabartmalı kutu çeşitlerine 7/24 aktif olan sanatsaldünya.com sitesi ile en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Sanatsal Dünya ile yapacağınız alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatından da yararlanabilirsiniz. Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden hobi çalışmalarınızda veya sanat faaliyetlerinizde kullanmak üzere en kaliteli akrilik boya, fırça, dekopaj ve stencil gibi tamamlayıcı ürün çeşitlerine tek tıkla ulaşabilirsiniz. 

 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır