Çok Amaçlı Yapıştırıcı Çeşitleri | Cadence Magic Fix

Cadence Magic Fix Nedir?

Cadence magic fix, kuruduğunda şeffaflaşan çok kuvvetli su bazlı bir yapıştırıcıdır. Kullanım alanları özellikle; cam, seramik, polyester ve mdf objelerdir. Hobi çalışmalarında yaşanan bazı kazalarda, ya da birbirine yapıştırılmak istenen objeler üzerinde son derece başarılı bir sonuç verir. Cadence magic fix kullanarak dilediğiniz hobi çalışmasını yapabilir, kırılan veya kopan seramik, cam gibi nesneleri yapıştırabilirsiniz. Sihirli yapıştırıcı sayesinde objeleriniz ve çalışmalarınız uzun yıllar boyunca dayanabilen kaliteli ve dayanıklı bir forma kavuşur.

Çok Amaçlı Kuvvetli Yapıştırıcı Cadence Magic Fix !

Günlük hayatta hepimiz yapıştırıcılara ihtiyaç duyarız. Ancak bazen geri dönüşü olmayan kırılmalar ya da çalışmalarımız için oldukça kuvvetli bir yapıştırıcıya ihtiyaç duyarız. Kuvvetli yapıştırıcılar arasında sayılan Cadence Magic Fix ise tüm bu ihtiyaçlarınızı karşılayacak kalitede bir üründür. Ürüne çok amaçlı dememizin sebebi; birçok farklı alanda kullanılmak üzere geliştirilmiş olmasıdır. Uygulandığı alanlarda kalıcı bir etki yaratır ve kesinlikle kolayca sökülmez.

Cadence Magic Fix Boyutları 

Sanatsal Dünya Hobi market üzerinden dilediğiniz akrilik boya çeşitleri, mediumlar, yardımcı ürünlere ulaşabilmenin yanında Cadence Magic Fix ürününe de hemen sahip olabilirsiniz.

Cadence Magic Fix Nerelerde Kullanılır?

Cadence Magic Fix çok amaçlı kuvvetli yapıştırıcı, beton, cam, kumaş, seramik,mdf,polyester, keçe, strafor, döküm gibi birçok farklı yüzeye uygulanabilir.

Cadence Magic Fix Çok Amaçlı Yapıştırıcı Özellikleri

  • Çok amaçlı kuvvetli yapıştırıcı, su bazlı bir ürün olduğu için cildi tahriş etmez ve sağlığa zararlı maddeler içermez.
  • Uygulama sonrası fazlalık kısımları su bazlı olduğundan dolayı soyulabilir.
  • Kuruyunca şeffaf bir görünüm kazanır.
  • İnce uçlu ve sivri tasarımı ile kullanım kolaylığı sağlar.
  • Her türlü yapıştırma çalışmanızdan üst düzey verim almanızı sağlar.
  • Çok kuvvetli bir yapıştırıcıdır.

Çok Amaçlı Kuvvetli Yapıştırıcı Fiyatları

Cadence çok amaçlı yapıştırıcı fiyatları sektördeki birçok farklı satıcıya göre değişiklik göstermektedir. Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden en uygun fiyatlı kuvvetli yapıştırıcı ürününü tek tıkla hemen satın alabilirsiniz. Cadence Boya kalitesindeki tüm ürünlerimiz için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır