Cadence Metalik Kumaş Rölyef Pasta | Sanatsal Dünya

En İyi Fiyatlarla Metalik Kumaş Rölyef Pasta 

Cadence metalik kumaş rölyef pasta, yüzeylere dokulu ve boyutlu görüntüler vermenizi sağlayan hobi ürünlerindendir. Su bazlı olarak üretilen kumaş rölyef pastalar sağlığa zararlı değildir. Canlı ve metalik renkleri ile kumaşlarınız üzerinde harika desenler oluşturarak modaya ayak uydurabilirsiniz.  

Metalik Kumaş Rölyef Pasta 

Metalik kumaş rölyef pastalar sadece kumaş yüzeylere değil ahşap, cam, seramik ve porselen gibi yüzeylere de uygulanabilmektedir. Kumaş yüzeylerde üç boyutlu görüntüler oluştururken yüzeylerinizin metalik renklerde görünmesini sağlayabilirsiniz. Metalik kumaş pastalar kremsi bir yapıdadır. Spatula, sünger veya fırça kullanarak kolayca uygulama yapabilirsiniz. Rölyef pastalar CE & EN 71 normlarına uygun olarak üretilmektedir.   

Cadence Metalik Kumaş Rölyef Pasta Çeşitleri

Metalik kumaş rölyef pasta çeşitleri sıklamen, inci, funda ve sax mavi gibi pek renkte üretilmektedir. 50 ml olarak üretilen bu hobi malzemesini ihtiyacınız olduğu kadar sipariş edebilirsiniz. Uygulandıkları alanlarda yüksek tutuculuğa sahip olduğu için uzun yıllar aynı yüzeyde bozulmadan kalabilmektedirler. Hayal ettiğiniz deseni oluşturduktan sonra bir gün beklemeli ve kumaşın ters tarafından ütülenerek yüzeye sabitlenmelidir. Rölyef pastayı yüzeye sabitledikten sonra çamaşır makinasında 30 derecede yıkayabilirsiniz. 

Metalik Kumaş Rölyef Pasta Fiyatları

Metalik kumaş rölyef pasta çeşitleri en iyi fiyatlarla Sanatsal Dünya'da.  Dekorasyon ve sanatsal hobi çalışmalarında kullanabileceğiniz kumaş rölyef pastaları sadece 17₺'ye satın alabilirsiniz. Hızlı kargolama ile gönderdiğimiz ürünlerimiz ile çalışmalarınıza hemen başlayabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan su bazlı akrilik boya, vernik ve stencil gibi hobi ürünlerine de sitemizden ulaşabilirsiniz. 

 

 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır