Cadence Grunge Duvar Stencil Modelleri | Sanatsal Dünya
Filtreler

Filtreler

₺ –

En Kaliteli Cadence Grunge Duvar Stencil Çeşitleri

Cadence Grunge Duvar Stencil; duvar, kiremit ve mermer desenlerinin çeşitli diğer desenlerle buluşmasıyla oluşmuş şablonlardır. Genellikle duvar dekorlarında, beton ve ahşap yüzeyler üzerine tercih edilse de tüm yüzeyler üzerinde kullanıma uygundur. Ürün resimlerinde görünen siyah alanlar boyaların uygulanacağı ve çıkacak desenin nasıl oluşacağını göstermektedir.  Uygulama yapmadan önce yüzeyin kir ve tozdan arındırılmış olması ile daha düzgün bir görünüm kazanılabilmektedir. İstenilen boya rengi şablonlar üzerine uygulanarak hayal edilen tasarıma ulaşılabilmektedir.

Stencillerin en çok tercih edilme sebeplerinden biri tekrar tekrar kullanılabiliyor olmasıdır. Farklı farklı yüzeyler üzerinde farklı boyalar kullanılarak defalarca kullanılarak yaşam alanlarınızı daha dekoratif hale getirebilirsiniz.

Cadence Grunge Duvar Stencil Serisi 45x45 CM ve 25x25 CM iki boyut olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Siyah alanlar uygulama bölgelerini göstermektedir. Stencil duvar çalışmalarında stencil yapıştırıcılar kullanılmalıdır. Duvar desen çalışmalarınıza uygun desenleri GCS serisinde bulabilirsiniz. Stencil uygulanmadan önce uygulama yapılacak yüzey kirden ve tozdan temizlenmelidir. Birbirinden güzel stencil modellerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Cadence Grunge Duvar Stencil Nasıl Uygulanır?

Şablonları uygulamak kolay olsa da dikkatli bir şekilde uygulaması yapılmaktadır.

  • Stencili yüzeye düzgün bir şekilde sabitlemek gerekmektedir.
  • Cadence stencil yapıştırıcısı kullanılarak daha başarılı çalışmalar elde edilebilmektedir.
  • Stencilde herhangi bir kayma olursa hayal edilen görüntüler ortaya çıkamamaktadır. Şablonda ufak bir kayma veya boşluklar desenin mahvolmasına sebep olabilmektedir.
  • Şablonu yapıştırılan yerden çıkardıktan sonra oluşan desenin etrafına desen devam ettirilmek isteniyorsa, yüzeydeki şablonla bağlantılı olarak desene dikkat edilmeli ve yüzeydeki desene arasında herhangi bir kesinti olmadan uygulama yapılmalıdır.
Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır