Boyutlu Varak Mixion Çeşitleri|Yapıştırıcı|Rölyef Pasta

15₺'den Başlayan Fiyatlarla Boyutlu Varak Mixion

Boyutlu varak mixion, boyutlu varak efekti vermesi amacıyla stencil kabartma ve serbest desen çalışmalarında rahatlıkla kullanabileceğiniz yapıştırıcıdır. Cadence marka mixion rölyef pasta niteliğinde de kullanılır. CE & EN 71 normlarına uygun olarak üretilen kaliteli ürünlerimiz sağlığa zararlı maddeler içermez.

Boyutlu Varak Mixion Çeşitleri

Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden sahip olabileceğiniz iki çeşit Cadence marka varak yapıştırıcısı seçeneği bulunmaktadır. Kullanacağınız yüzeyin ölçüsüne ve malzemesine göre istediğinizi seçerek uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz.

Boyutlu Varak Mixion: Kullanıma hazır bir üründür ve sulandırılmadan kullanılmalıdır.70ML seçeneğiyle daha küçük alanlar için bozulmadan kullanım kolaylığı sağlar.

Cadence Boyutlu Varak Krem Mixion: Krem formunda sunulur. Ürün 150 ML dir. Yapısının stencil uygulamalarına uygun olması sebebiyle sıkça tercih edilmektedir.  

Boyutlu Varak Mixion Nerede Kullanılır?

Dekoratif ve sanatsal hobi çalışmalarında kullanılmak üzere üretilen su bazlı kokusuz yapıştırıcısı gerçek varak ve imitasyon varak, rulo varak uygulamalarında, lif yaldız yapıştırılmasında, kadife tozu uygulamalarında ve diğer ürünlerin objelere yapıştırılması amacıyla kullanılır. Spatula, fırça veya ponpon sünger ile uygulama yapılabilir. Uygulama esnasında beyaz olup kurudukça şeffaf bir görünüm alır. Şeffaflaşınca rulo varak veya kadife tozu uygulayabilirsiniz. Kuruma süresi uygulama kalınlığına göre değişir. Uygulama sonrası yüzeyde zamanla kararma gözlenmez. Soğuktan ve dondan korumanızı tavsiye ederiz. İşleminiz bittikten sonra su bazlı vernik veya sprey vernik uygulaması için uyumludur. Kullanılan malzemeler su ile kolayca temizlenir.

Boyutlu varak mixion kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Örneğin varak uygulanacak yüzeyin yeteri kadar girintili çıkıntılı olmasına dikkat edin. Çünkü düz yüzeylerde varak güzel gözükmez.  Varak tutkalını kullanırken şeffaflaşınca yapıştırma işleminde hızlı olmaya özen gösterin.  İşlem bittikten sonra hızlı bir şekilde varak fırçasını su ve sabunla yıkayın ve kağıt havluyla kurulayın.

Boyutlu Varak Mixion Fiyatı

Varak çalışmalarınızda boyut oluşturma amacıyla kullanabileceğiniz kaliteli Boyutlu Varak Mixion çeşitlerine www.sanatsaldunya.com üzerinden en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Stencil şablonu, pirinç dekopaj ve akrilik boya gibi ihtiyacınız olabilecek tüm hobi malzemelerine sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır