En İyi Cadence Metalik Kumaş Pasta Çeşitleri|Hobi Market

Cadence Metalik Kumaş Pasta ile Kumaşlarınızı Dönüştürün

Cadence Metalik Kumaş Pasta çeşitleri uygulandıkları yüzeylerde dokulu yüzeyler oluşturan ve parlak metalik görüntüler ortaya çıkaran hobi ürünleridir.

Cadence Metalik Kumaş Pasta Özellikleri 

Metalik kumaş pastalar su bazlı olarak üretildikleri için sağlığa zararlı maddeler içermemektedir. Kumaş yüzeyler üzerine uygulanan kumaş rölyef pastalar kuruduktan sonra yüzeylerde parlak ve metalik görüntüler oluşmasını sağlamaktadır. Serbest çalışma şeklinde hayal ettiğiniz desen çalışmalarını oluşturabileceğiniz gibi stencil şablonları yardımı ile de sanatsal hobi çalışmalarınızı çeşitlendirebilirsiniz. Akrilik olarak üretilen kumaş rölyef pastaların kuruma süresi yüzeye uygulanan pastanın kalınlığına göre değişmektedir.  Kumaş rölyef pasta kuruduktan sonra su ve sabun ile temizlenebilmektedir.

Metalik Kumaş Pasta Çeşitleri

Altın, bakır, gümüş, inci ve şampanya olmak üzere 5 adet farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Bunlar;

Sanatsal Dünya ve Cadence Türkiye iş birliği ile siz değerli kullanıcılarımıza sunduğumuz hobi ve dekorasyon malzemelerinin tamamına Sanatsal Hobi Marketi üzerinden ulaşabilirsiniz. Kumaş rölyef pastaları sünger, spatula ve fırçalar yardımı ile yüzeylere uygulayabilirsiniz. Mobilya boyama, mutfak boyama, fayans boyama, ev yenileme, mobilya yenileme gibi çalışmalarınızın tamamı için ihtiyacınız olan ürünlere  7/24 açık olan sanal mağazamız ile ulaşabilirsiniz. Hızlı kargolama çalışmalarımız sayesinde sanatsal ürün çalışmalarınız veya dekorasyon çalışmalarınız için uzun süreler beklemenize gerek kalmadan ürünlerinize kısa süreler içinde ulaşabilirsiniz. 

Metalik Kumaş Pasta Fiyatları

CE & EN 71 normlarına uygun olarak üretilen Cadence Metalik Kumaş Pastalar en uygun fiyatları ile Sanatsal Dünya'da sizlerle buluşmaktadır. Sadece rölyef pastalar değil Cadence boya çeşitleri, Cadence vernik çeşitleri, yapıştırıcı çeşitleri, stencil şablonları ve çok daha fazlasına sitemizden ulaşabilirsiniz. Cadence renk kartelası ile yüzlerce renk seçeneğine en iyi fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır