Art Nouveau Koleksiyonu Prinç Dekopaj Modelleri

Sanatı Evinize Taşıyabileceğiniz Art Nouveau Koleksiyonu 

Art Nouveau pirinç dekopaj koleksiyonu, Avrupai çizgiler taşıyan resimlerin dekopaj kağıdına uygulanması ile ortaya çıkmıştır. Kadın ve geometrik desenlerin birleştirildiği bu koleksiyon ile evlerinizde ve yaşam alanlarınızda sanatsal dekorasyonlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Art Nouveau Koleksiyon Özellikleri

Art Nouveau koleksiyonu ince pirinç kağıtlar üzerine basılmış olduğu için uygulaması oldukça kolaydır. Esnek ve dirençli bir yapıya sahiptirler. Ahşap, beton, metal, seramik gibi tüm sert yüzeylere uygulanabilmektedir.  Ev dekorasyon ve sanatsal hobi çalışmalarında kullanılan bu pirinç dekopaj kağıtları 30x42, 60x85, 90x125 boyutlarında üretilmektedir. Uygulama yapacağınız yüzeyin boyutuna göre istediğiniz boyut pirinç dekopajı seçerek hemen çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. 

Art Nouveau Koleksiyonu Pirinç Dekopaj Çeşitleri

Art Nouveau koleksiyonu genellikle kadın, çiçek ve geometrik desenlerin sanatsal bir görünümde birleştirilmesi sonucu oluşturulmuştur. İnce çizgilere sahip bu koleksiyon ile evinizin daha zarif görünmesini sağlayabilirsiniz. Mutfak dolabı yenileme, sehpa yenileme, tepsi yenileme, fayans boyama gibi çalışmalarınızda bu koleksiyonu gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Uygulama yapacağınızda daha pürüzsüz yüzeyler oluşturmak için dekopaj kağıdının altında hava kabarcığı oluşmamasına dikkat etmelisiniz. 

Art Nouveau Koleksiyon Fiyatları 

Art Nouveau Pirinç Dekopaj Koleksiyonunda bulunan ürünler en iyi fiyatlar ile Sanatsal Dünya'da kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Sanatsal hobi severlerin tercih ettiği pirinç dekopaj kağıtları pek çok farklı desende üretilmektedir. Çizgisel bir şekilde desenler elde etmek istiyorsanız Rulo Pirinç Dekopaj Çeşitlerine, altın tonlarında ve geometrik desenler ortaya çıkarmak istiyorsanız Varak Pirinç Dekopaj çeşitlerine, çiçek desenleri elde etmek istiyorsanız Çiçek Pirinç Dekopaj çeşitlerine sitemizden tek tık ile ulaşabilirsiniz. 

 

 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır