Cadence Dekopaj Plus | Dekopaj Yapıştırıcıları

En Kaliteli Dekopaj Plus Çeşitleri Sanatsal Dünya'da

Dekopaj plus, dekupaj kağıdını, pirinç kağıdını, tela kağıdını ve her türlü kağıdı zemine yapıştırmak için Cadence tarafından üretilen yüksek kaliteli yapıştırıcıdır. Kağıt ve kumaş gibi her türlü yüzeyde kullanılabilen su bazlı ve çabuk kuruyan tutkal özellikle pirinç dekopaj projelerinde sıklıkla tercih edilir. CE & EN71 normlarına uygun olarak üretilen ürünlerimiz sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. Özellikle pirinç kağıt dekopaj işleri için Cadence tarafından önerilmektedir

Dekopaj Plus Özellikleri

  • Ahşap, mdf, polyester, kağıt ve kumaş gibi akrilik boyayla boyanmış yüzeylerde kullanılan; bu zeminlere resim ve fotoğraf yapıştırmaya yarayan dekopaj plus çabuk kuruyan, sararma ve çatlama yapmayan bir yapıdadır.
  • Şeffaf yapıdadır.
  • Non-toksik bir yapıdadır. Dolayısıyla çocukların da kullanımına uygundur.
  • Parlaklık seçeneği, üzerine tekrar dekopaj plus sürüldüğünde gözüken parlaklık şeklidir. Parlak, yarı mat ve mat olarak seçim yapabilirsiniz.
  • Cadence dekopaj plus ıslak iken su ve sabun ile kolayca temizlenebilir.

Dekopaj Plus Çeşitleri

Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden satın alabileceğiniz 90 ML, 150 ML ve 250 ML  boyutlarda Cadence Dekopaj Plus bulunmaktadır. Uygulama yapacağınız alanın ölçüsüne göre dilediğiniz boyutta alabilir uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz.

Dekopaj Plus Nasıl Kullanılır?

Dekopaj plus, tüm dekopaj projelerinizde kesilen desenin arkasına sürülüp yüzeye yapışmasını sağlayan yapıştırıcıdır.

Dekopaj tutkalı sürmeden önce dikkat edilmesi gereken birkaç püf noktası vardır.

Öncelikle işleme başlamadan önce uygulama yapılacak yüzeyin pürüzsüzlüğünden ve temizliğinden emin olunmalıdır. Gerekirse zımpara ve nemli bezle silme işlemi yapılmalıdır.

Dekopaj uygulamalarında zeminin beyaz tercih edilmesi desenlerin belirgin gözükmesi açısından önemlidir.

Kesilen desenin arkasına ince bir tabaka olarak sürülüp hava kabarcığı kalmayacak şekilde yüzeye yapıştırılır.

İyice yapışması için pasta spatulası, dokapaj rulosu veya kuru bir bezle hafif baskı uygulanabilir. Bu şekilde fazla tutkallar da dışarı atılır.

10-20 dakika tutkalın kuruması bekledikten sonra yapıştırıcı sürme işlemi desen üzerine tekrar uygulanır.

Dekopaj Plus Fiyatları

Hobi faaliyetlerinizde ve dekorasyon çalışmalarınızda kullanabileceğiniz en kaliteli dekopaj plus ürünlerine www.sanatsaldunya.com üzerinden en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Stencil şablonu, akrilik boya gibi yardımcı malzemelere kapıda ödeme, kredi kartıyla ödeme gibi birçok çeşitte ödeme seçeneği ve 7/24 alışveriş imkanı ile sahip olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır