Cadence Simli Boncuk Boya | Sanatsal Dünya Hobi Marketi
Filtreler

Filtreler

En İyi Fiyatlar ile Cadence Simli Boncuk Boyalar

Cadence Simli Boncuk Boyalar uygulandıkları yüzeylerde dokulu görüntüler oluşturmakta ve simli oldukları için dekorasyon çalışmalarınıza ışıltılar katmaktadır.

Cadence Simli Boncuk Boya

Simli boncuk boyalar sanatsal hobi ve dekorasyon çalışmalarında harika dokulu görüntüler oluşturulmasını sağlamaktadır. Kullanım alanı oldukça geniştir. Ahşap, cam, seramik, kumaş, polyester, metal gibi neredeyse tüm yüzeylerde kullanılabilmektedir. Tüpler halinde üretilen boncuk boyalar kalem kullanır gibi kullanılmaktadır. Özel bir içeriğe sahip olan simli boncuk boyalar yüzeye uygulandıktan sonra hemen sabitlenir ve çok dayanıklı olması sebebiyle uzun süreler boyunca ilk günkü gibi kalır. Bu sebeple boncuk boyaları kullanmadan önce kullanacağınız yerden emin olmalısınız. Aksi halde yüzeye sabitlendikten sonra bile zor bir şekilde çıkmaktadır. Su bazlı olması sebebiyle sağlığa zararlı herhangi bir madde içermemektedir ve gönül rahatlığı ile kullanılabilir. 

Simli Boncuk Boya Çeşitleri

Simli boncuk boya çeşitleri gümüş, mavi, mor ve yakamoz olmak üzere dört farklı renkten üretilmektedir. Siz de dekorasyon çalışmalarınızda bu renkleri kullanarak ışıltılı ve parlak dokular elde edebilirsiniz. Boyama işleminiz tamamlandıktan sonra 24 saat içinde tamamen kurumaktadır. Boya kuruyunca vernikleme yaparak daha sağlam bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Simli boncuk boya çeşitlerini tepsi boyama çalışmalarında veya dekoratif obje süslemelerde kullanıldığında harika kabartılı görüntüler ortaya çıkmaktadır. 

Cadence Simli Boncuk Boya Fiyatları 

Sanatsal Dünya en uygun fiyatlı Cadence simli boyaları siz değerli kullanıcılarına sunmaktadır. Hobi çalışmalarınıza boyut kazandırmak istiyorsanız 12₺'den başlayan fiyatlar ile simli boncuk boya çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Cadence Boya'nın en kaliteli ürünlerini sanatsal hobi severler ile buluşturduğumuz hobi marketimizden siz de ihtiyacınız olan ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Su bazlı vernik, pirinç dekopaj, rölyef pasta ve hobi yardımcı ürünlerini de inceleyebilirsiniz. Ayrıca Sanatsal Dünya Blog sayfamız üzerinden dekorasyon fikirlerinizi nasıl hayata geçireceğinizi öğrenebilirsiniz.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır