Cadence Suluboya Bordür | Metrelik Pirinç Dekopaj|

En İyi Fiyatlarla Sulu Boya Bordür Pirinç Dekopajlar

Sulu boya bordür çeşitleri sanatsal hobi severler tarafından hobi ve dekorasyon çalışmalarında sıklıkla kullanılan ürünlerdendir. Yaşam alanlarınızda yeni tasarımlar oluştururken kullanabileceğiniz bu ürünler ile kendi zevkinizi ortaya koyabilirsiniz. Mutfak yenileme, mutfak boyama, salon boyama, sehpa boyama, masa boyama ve dolap boyama gibi pek çok yenileme çalışmanızda Sulu Boya Bordür çeşitlerini kullanabilirsiniz. Pirinç dekopaj çeşitlerini uyguladıktan sonra yüzeylere vernik de uygulayarak daha sağlam yüzeyler elde edebilirsiniz.

Sulu Boya Bordür Özellikleri

Sulu boya bordürlerin uygulama aşamaları oldukça kolaydır. Boyama veya hobi çalışmalarından anlamayan kişiler bile pirinç dekopajları hemen uygulayabilmektedir. Rulo şeklinde satılan bordürler, geniş alanlara desen çalışması yapmak isteyen kişiler tarafından daha çok tercih edilmektedir. Bordürün uygulama yapmak istemediğiniz kısımlarını makasla keserek çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Sulu boya bordürlerin üzerinde bulunan desenler sulu boya ile çizilmiş gibi görünmektedir. Oldukça sağlam hammaddeden üretilen bu hobi ürünleri uzun yıllar boyunca uygulandıkları yüzeylerde kalmaktadır. Siz de evlerinizde veya iş yerlerinizde farklı tasarımlar oluşturmak istiyorsanız sulu boya bordürleri kullanabilirsiniz.

Sulu Boya Bordür Çeşitleri

Sulu boya bordür çeşitleri 30x68, 60x140, 90x214 boyutlarında üretilmektedir. Pirinç dekopaj uygulaması yapacağınız alana uygun olan deseni seçerek hemen sipariş verebilirsiniz. Sulu boya bordür desenleri gül, karanfil, ortanca gibi farklı farklı pek çok çiçeğin birleşiminden oluşturulmuştur. Sulu bordür çeşitleri ile siz de yaşam alanlarınızda istediğiniz desenleri oluşturabilirsiniz.

Cadence Sulu Boya Bordür Fiyatları

Sulu boya bordür çeşitleri en iyi fiyatlar ile sanatsaldunya.com'da. Sadece 18₺'ye aldığınız sulu boya bordürler ile evlerinizi yenileyebilirsiniz. Ayrıca dekorasyon ve sanatsal hobi çalışmalarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz Cadence boncuk boya, akrilik vernik, kedi dilli fırça gibi ürünlere sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Tek tıkla kolay alışveriş yapabildiğiniz hobi marketimiz ile siz de çalışmalarınıza hemen başlayabilirsiniz. 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır