Cadence Yosun Efekti | Ahşap Boyama Yosun Efekti

En İyi Fiyatlarla Cadence Yosun Effect Boyası

Cadence Yosun Effect Boyası kullanıldığı yüzeye boyutlu doğal yosun ve zengin botanik görüntüsü veren akrilik boya türüdür. İç ve dış mekan olarak kullanıma uygundur. Açık yeşil ve Koyu yeşil olmak üzere iki seçeneği mevcuttur. Ürün içeriğindeki partiküllü formülü sayesinde doğal yosun görüntüsünü tek bir ürün ile yakalayabilirsiniz. Sağlığa zararlı madde içermez. CE ve EN71 normlarına uygundur.  Cadence Yosun Efekt Boyası beton, ahşap, metal, cam, polyester, sunta, mermer, bahçe dekorasyonlarında, seramik, vazo ve benzeri yüzeylerde kullanılır.

Renk seçenekleri tek başına uygulanabileceği gibi birlikte kullanılarak derinlik ve doğal geçişli bir görüntü elde edilebilir. Koyu renk yosun efekti ile boyutlu bir görüntü elde etmek için stencil fırçası ile rastgele uygulayın. Boya biraz çekip ıslakken açık rengi rastgele uygulayarak renklerin karışması ve doğal bir görünüme ulaşabilirsiniz. Yosun efekt ile beton efekt üzerine uygulama yapıldığında daha düzgün bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Cadence Yosun Effect  Boyası Yüzeylere Nasıl Uygulanır?

  1. Yosun efektinin uygulanacağı yüzey kir ve tozlardan arındırılır.
  2. Efektin daha iyi görünmesi için ilk kata yeşil akrilik boya uygulanmalıdır.
  3. Akrilik boyanın kuruması beklenir.
  4. Yosun effekt boyası bir tabağa alınır.
  5. Tercihe göre iki yosun boyası da karıştırılarak kullanılabilir.
  6. Spatula yardımıyla yüzeye uygulanır.
  7. Kuruduktan sonra kullanıma hazır hale gelir.
  8. Beton ve zeugma taş efekt projelerinizi yosun efekt ile de zenginleştirebilirsiniz.
  9. Bu işlem için de stencil fırçasını kullanabilirsiniz.

Cadence Yosun Effect boyası ile hayal ettiğiniz doğal görünüme ulaşabilirsiniz. Sanatsal Dünya'da özel tasarımlarınız için üretilmiş boyaların her rengine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve sağlığa zarar vermeyen maddelerden üretilen Cadence ürünleriyle aileniz ve arkadaşlarınızla çeşitli hobi etkinlikleri yapabilirsiniz.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır