Cadence Wash Effect | Renkli Eskitme Silme Boyası

Wash Effect- Renkli Silme Boyası

Ham ahşaplarda ağaç dokusunu görmek veya boyalı yüzeylerde yıkama, silme ve desen etkisi yaratmak için kullanılan su bazlı yarı şeffaf ultra mat, kadifemsi boyadır. Renk yoğunluğu, eskitme ve yıkama etkisi kolayca kontrol edilebilir. Şeffaf yapısı sayesinde doğal ahşap dokusu kolayca görülebilir. Wash Effect boya yarı saydam bir boyadır. Uygulandığında zemin rengini gösterir. Bu yüzden zemin rengi ve Wash Effect boyanın uyumlu tercih edilmesi gerekir. Ürün 90 Ml dir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE ve EN71 normlarına uygundur. 

Very Chalky Wash Effect Fransız Keteni , Oksit Sarı, Yabani Kekik, Ekim Sisi ve daha birçok rengi ile hobi ve dekorasyon çalışmalarınıza renk katacaktır. Wash Effect boyası renk seçeneklerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Very Chalky Wash Effect ahşap sehpa, mobilya, tepsi ve tüm ahşap yüzeylerde, cam yüzeylerde, metal tepsi, obje boyamalarında, polyester objelerde ve çeşitli yüzeylerde istediğiniz teknikte Wash effect uygulayabilirsiniz.

 

Cadence Wash Effect Nasıl Kullanılır?

Sür-Sil Tekniği

  • Uygulama yapmak istediğiniz alanın veya objenin temiz olduğundan emin olunuz.
  • En az 2 kat boyama işleminden sonra uyguladığınız boya rengine uygun seçtiğiniz Wash Effect ile boyayın.
  • Ardından nemli bir bez veya sünger yardımıyla görmek istediğiniz renge kadar silme işlemine devam edin. 
  • Son olarak uygulama yaptınız alanın veya objenin koruyuculuğunu arttırmak darbelere karşı daha dayanıklı hale getirmek için vernikleme işlemini yapın.
  • Boyanın kusursuz kadifemsi görüntüsünü devam ettirmek için Ultra Mat Kadife Vernik öneririz.

Budak Tarağı ile Ağaç Görüntüsü Verme

  • Dokusuz bir görünüm elde etmek istiyorsanız Wash Effect boyayı uygulayıp budak tarağı ile çekip istediğiniz görüntüye ulaşabilirsiniz.
  • Wash effect boya uygularken zemin renginin uyumlu bir renkte tercih edilmesi önerilir. Wash Effect boya transparan tarzı yarı saydam bir boya olduğundan zemindeki rengi gösterecektir. 
  • Dokulu bir görünüm elde etmek istiyorsanız; bir kat klasik rölyef pastayı budak tarağı ile çekip kuruduktan sonra dilediğiniz bir renk boya ile boyayın. Sonrasında boyanıza uygun seçeceğiniz Wash Effect ile boyayıp silme işlemini yapın. Son olarak vernikleme işlemi ile uygulamanızı tamamlayın.
Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır