Cadence Eskitme Kremi | Sanatsal Dünya Hobi Market

En Kaliteli Cadence Eskitme Kremi Sanatsal Dünya'da

Cadence eskitme kremi dekorasyon fikirlerinizde tüm yüzeylere kolaylıkla uygulanabilen vintage, lekeli, eski, antik ve yıpranmış görüntüsü sağlamaktadır. Kullanıldığı yüzeylerde gerçekçi eskimiş görüntüsü verir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE ve EN71 normlarına uygundur. Cadence Distress Paste Eskitme Kremi ile budak tarağı kullanarak doğal ağaç görüntüsü oluşturabilirsiniz. Eskitme Kremi kullanarak nemli bir bez yardımıyla objelerinize, eşyalarınıza Sür-Sil tekniği ile eskitilmiş görüntü verebilirsiniz. Yine eskitme kremi kullanarak Kuru Süpürme işlemi yaparak dileğiniz yüzeye eskitme uygulaması yapabilirsiniz.

Cadence Eskitme Kremi Nasıl Uygulanır?

  • Doğal ağaç görüntüsü elde etmek için uygulamak istediğiniz yüzeye bir kat klasik rölyef pasta uygulayın.
  • Üzerinden budak tarağı ile görüntüyü sağlayabilirsiniz.
  • Sonrasında doğal ağaç görüntüsüne en yakın olan ve en çok tercih edilen renk olan Eskitme Kremi 150 ml 1300 Espresso Kahve ile işlemizinizi tamamlayabilirisiniz.
  • Kuru süpürme olarak adlandırılan diğer bir teknikte uygulamak istediğiniz bölge eskitme fırçası veya ponpon sünger yardımıyla uygulama yapabilirsiniz.
  • Sür-sil tekniğinde ise uygulamak istediğiniz yüzeye tamamlayıcı ve size hitap eden bir renk seçerek bir kat boya uygulaması yapın. Sonrasında Glazing Medium ile karıştırdığınız Eskitme Kremini uygulayın. Ardından sünger veya nemli bir bez yardımıyla görmek istediğiniz tona kadar silme işlemini gerçekleştirin.
  • Kuru süpürme hariç diğer tüm tekniklerde Eskitme Kremini Glazing Medium ile karıştırmalısınız.

Sanatsal Dünya ürünlerine göz atarak siz de hayal ettiğiniz tasarımları oluşturabilirsiniz. Tek tıkla ihtiyacınız olan boya ve vernik gibi ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır