Cadence Eskitme Kremi | Eskitme Kremi | Cadence Distress Paste | Eskitme Kremi Espresso Kahve

Eskitme Kremi

Dekorasyon fikirlerinizde tüm yüzeylere kolaylıkla uygulanabilen vintage, lekeli, eski, antik ve yıpranmış görüntüsü sağlayan eskitme kremidir. Kullanıldığı yüzeylerde gerçekçi eskimiş görüntüsünü verir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE ve EN71 normlarına uygundur. 

Cadence Eskitme Kremi Uygulama Teknikleri 

Cadence Distress Paste Eskitme Kremi ile budak tarağı kullanarak doğal ağaç görüntüsü oluşturabilirsiniz.

Eskitme Kremi kullanarak nemli bir bez yardımıyla objelerinize, eşyalarınıza Sür-Sil tekniği ile eskitilmiş görüntü verebilirsiniz.

Yine eskitme kremi kullanarak Kuru Süpürme işlemi yaparak dileğiniz yüzeye eskitme uygulaması yapabilirsiniz.

Cadence Eskitme Kremi Nasıl Uygulanır?

Doğal ağaç görüntüsü elde etmek için uygulamak istediğiniz yüzeye bir kat klasik rölyef pasta uygulayın. Üzerinden budak tarağı ile görüntüyü sağlayabilirsiniz. Sonrasında doğal ağaç görüntüsüne en yakın olan ve en çok tercih edilen renk olan Cadence Eskitme Kremi 150 ml 1300 Espresso Kahve ile işlemizinizi tamamlayabilirisiniz.

Kuru süpürme olarak adlandırılan diğer bir teknikte uygulamak istediğiniz bölge eskitme fırçası veya ponpon sünger yardımıyla uygulama yapabilirsiniz.

Sür-sil tekniğinde ise uygulamak istediğiniz yüzeye tamamlayıcı ve size hitap eden bir renk seçerek bir kat boya uygulaması yapın. Sonrasında Glazing Medium ile karıştırdığınız Eskitme Kremini uygulayın. Ardından sünger veya nemli bir bez yardımıyla görmek istediğiniz tona kadar silme işlemini gerçekleştirin.

Kuru süpürme hariç diğer tüm tekniklerde Eskitme Kremini Glazing Medium ile karıştırmalısınız.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır