Cadence Taş Duvar Serisi | Doğal Taş Görüntüsü

Taş Duvar Stencil ile Yüzeylerde Taş Görüntüsü Oluşturun

Cadence taş duvar stencil evinizde ve yaşam alanlarınızda tüm yüzeylere uygulayabileceğiniz taş duvar görünümünde şablonlardır. İstenilen tüm yüzeyler üzerine uygulanabilmektedir. Taş duvar stencil üretildiği özel hammadde sayesinde defalarca farklı yüzeyler üzerine kullanılabilmektedir. Kolayca deforme olmaz ve düzgün bir yerde saklandığında yıllar sonra çıkarılıp tekrar kullanılabilmektedir. 45*45 ve 25*25 boyutlarında üretilmektedir. Sanatsal hobi çalışmalarında tercih edilen stenciller istenilen tüm Cadence boya renkleri ile renklendirilebilmektedir. 

Mobilya boyamalarında, tepsi boyamalarında, ahşap ve mutfak dolabı boyama çalışmalarında sıklıkla kullanılan stenciller sert olan tüm yüzeylerde kullanılmaktadır. Sanatsal Hobi Marketi ile hayal ettiğiniz tasarımlara ulaşmak için tüm stencil şablonlarına ulaşabilirsiniz. Taş duvar stencili düz renk boya olan duvarınıza uyguladığınızda taş duvar görüntüsü kazandırabilirsiniz. Boyama işlemlerini stencil fırçaları kullanarak yaptığınızda daha kaliteli ve düzgün bir görünüm elde edebilirsiniz.

Cadence Taş Duvar Stencil Nasıl Uygulanır?

  • Stencilleri uygulamadan önce yüzeyin temiz olması önemlidir. Aksi halde boya yüzeyde dalgalı veya bozuk bir görüntü oluşturabilmektedir.
  • Bu sebeple yüzey öncelikle kir ve tozlardan arındırılır. Ayrıca yüzey sert olmalıdır.
  • Stencilde herhangi bir kayma yaşanmaması için Cadence stencil yapıştırıcıları kullanılarak şablon sabitlenebilmektedir.
  • Şablon düzgün bir şekilde sabitlendikten sonra Cadence sert stencil fırçası ile şablon üzerindeki boşluklar boyanır.
  • Boyama yaparken fırçaya alınan fazla boyaların boş bir kağıt üzerine sürülmesi gerekmektedir. Bu sayede boya daha düzgün bir şekilde ortaya çıkar.
  • Boya kuruduktan sonra şablon yüzeyden kaldırılır.
  • Desen devam ettirilmek isteniyorsa şablon yüzeydeki desenin devamına koyularak işlem tekrarlanır.

Sanatsaldunya.com ile sanatsal hobi çalışmalarınız için ihtiyacınız olan tüm ürünlere ulaşabilirsiniz.  

 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır