Cadence Silikon Stamp ve Istampa Çeşitleri | Fiyatları

Silikon Stamp ve Istampa (Kabartmalı Çıkartmalar)

Silikon stampler ve ıstampalar ev dekorasyon projeleri, tekstil süslemeleri, tebrik kartı ve hediye ambalajı gibi birçok farklı alanda kullanabileceğiniz hobi ürünlerindendir. Şeffaf oluşunun avantajından yararlanarak kullanabileceğiniz stampleri akrilik blokların üzerine kolayca yerleştirerek sabit hale getirebilirsiniz. Ve nereye uygulayacağınızı görerek defalarca çok yönlü olarak kullanabilirsiniz. Cadence şeffaf dekoratif stampalar su bazlı olup biyolojik olarak %100 güvenlidir. Bu stampalar harika ve canlı renkleri ile kumaş ve diğer yüzeyler için formüle edilmiştir. Kumaş üzerinde buharsız ütü ile sabit hale getirilir. Istampalar ise silikon stampler için kullanılan ıslak mürekkeplerdir. Stamp modellerinizi renklendirerek objelerinize farklı bir boyut kazandırmanızı sağlar. Kuruduğu zaman ıslatarak tekrar kullanabilirsiniz. Böylece uzun süreli kullanım sağlarsınız.

Silikon Stamp- Istampa Kullanım Alanları

Her zevke uygun çok farklı çeşitte bulunan silikon stampler eski moda eşyalarınız için farklı görünümler elde etmenize yarar.  Her yaştan insan grubunun ilgisini çekecek stamp ürünleri çocukluktan aşina olunan patates baskısının farklı bir türü denilebilir. Elde edeceğiniz çeşitli tasarımlar ile davetiyeler, mektuplar, tebrik kartları, ev ve işyerlerinin dekorasyonu, hediye paketleri ve tekstil ürünleri süslemeleri elde edebilirsiniz. Bu süslemeler özel günleriniz için iyi bir hediye fikri de olabilir. Silikon stampler sağlığa zararlı maddeler içermezler. Bu sebeple çocuklarınızın hobi çalışmaların da güvenle kullanabilirsiniz.

Istampalar ise ahşap,kauçuk ve silikon türünde üretilen dekoratif mürekkepleri kendinize özgü tasarımlarınızı oluştururken kullanabilirsiniz.Ya da renk oluşturduğunuz renk karışımları ile silikon stampleri renklendirebilirsiniz. Ahşap, kağıt, kumaş ve seramik gibi yüzeylere uygulanabilen bu ıslak mürekkepler sayesinde farklı motiflerde baskılar ortaya çıkarabilirsiniz.

Silikon Stamp ve Istampa Çeşitleri

Yaşam alanlarınız da her türlü süsleyerek severek kullanabileceğiniz, özgün ve zarif tasarımlar oluşturabileceğiniz bitki, harf,  hayvan gibi birçok çeşitte şeffaf dekoratif stamp bulunmaktadır.

Istampaların ise küçük boy lacivert,gri,fıstık yeşili, füme,  fuşya, turuncu, kahverengi, mavi, sarı, pembe, gül kurusu, mürdüm, beyaz, kırmızı, koyu sarı, siyah, çimen yeşili; büyük boy siyah-kahverengi olmak üzere renk çeşitleri bulunmaktadır.

Silikon Stamp ve Istampa Fiyatı

Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden hem kaliteli hem kolay uygulanabilen silikon stamp ve ıstampa çeşitlerine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. İhtiyacınız olan stencil, fırça ve akrilik boya vb. yardımcı hobi malzemelerine ulaşmak için sitemize göz atmayı unutmayın. 

 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır