Cadence Çiçek Stencil Şablonları | Sanatsal Dünya

En Zarif Çiçek Stencil Şablonları Sanatsal Dünya'da

Cadence Çiçek Stencil (A4) yaprak, çiçek deseni barındıran A4 boyutundaki şablondur. Mutfak, yatak odası, oturma odası ve iş yeri gibi pek çok yaşam alanını değiştirip daha dekoratif hale getirmek için kullanılmaktadır. Beton, ahşap, mermer gibi pek çok yüzeye uygulanabilmektedir. En çok tercih edilen desenlerden biridir. Ürünlerin görsellerinde yer alan beyaz kısımlar desenlerin uygulandığında nasıl görüneceğini göstermektedir. Uygulama yapmadan önce yüzeylerin kir ve tozlardan arındırılmış olması gerekmektedir. Bu sayede uygulanan desen daha net bir şekilde ortaya çıkacaktır. Tercih edilen tüm renkler Çiçek stencil (A4) modellerinin üzerlerine uygulanabilmektedir. Böylece hayal edilen tasarımlar hayal edilen renklerde ortaya çıkarılabilmektedir.

Kullanıcıların stencilleri tercih etmelerinin en büyük nedenlerinden biri stencillerin tek kullanımlık olmamasıdır. Farklı boyalar ile farklı alanlara uygulanabilen şablonlar defalarca kullanılabilmektedir. Bu sayede yaşam alanlarınızı daha dekoratif hale getirebilirsiniz.

A4 kağıdı boyutunda olan şablonların boyutları 21*30 cm'dir. Kolay deforme olmayan özel maddelerden üretilmektedir. Uygulamaların daha başarılı olması için stencil yapıştırıcıları veya stencil fırçaları tercih edilmelidir. Ayrıca boyaya başlamadan önce fırçadaki fazla boyanın başka bir kağıda sürülerek uzatılması önerilmektedir.

Cadence Çiçek Stencil (A4) Nasıl Uygulanır?

Şablonları uygulamak kolay olsa da dikkatli bir şekilde uygulaması yapılmaktadır.

  • Stencil yüzeye düzgün olarak sabitlenerek işe başlanmalıdır.
  • Cadence stencil yapıştırıcısı kullanılarak şablonun sabit kalması ve modelin daha güzel ortaya çıkması sağlanabilmektedir.
  • Stencilde gerçekleşen kaymalar modelin düzgün bir şekilde ortaya çıkmamasına sebep olmaktadır.
  • Şablon yüzeye yapıştırıldıktan sonra boşluk olan kısımlar boyanır.
  • Boya bir süre kuruduktan sonra şablon dikkatli bir şekilde çıkarılır.
  • Desene devam edilmek isteniyorsa şablon yüzeyin üzerine tekrar koyularak desen devam ettirilmektedir.
  • Şablonu devam ettirirken dikkat edilmesi gereken konu yüzeydeki desenle arasında herhangi bir kayma olmamasına dikkat edilmesidir.
Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır