15 TL'den Başlayan Fiyatlarla Genova Art Yağlı Boya
Filtreler

Filtreler

En İyi Fiyatlarla Genova Art Yağlı Boya

Genova Art Yağlı boya pek çok alanda kullanılabilen, genellikle dekorasyon ve hobi çalışmalarında kullanılan boya türüdür. 

Genova Art Yağlı Boya Özellikleri

Dünya üzerinde en çok kullanılan boyalardan olan yağlı boyalar yüzyıllardır çeşitli sanat eserlerinde ve tablolarda tercih edilmiştir. Genova Art Yağlı Boyaları yüksek pigment yoğunluğuna sahiptir. Astarlanmış yüzeylerde akışkanlığı iyi olduğu için kolaylıkla boya uygulaması yapılabilmektedir. Tuval, kanvas tablo, kağıt, fotoblok, metal, ahşap, seramik gibi pek çok yüzeye Genova Art Yağlı boyalar uygulanabilmektedir. Yüksek kapatıcılığı sayesinde mükemmel bir kaplama gücüne sahiptir. Yağlı boya çalışması yapmayı düşünüyorsanız yağlı boya seti, tuval, palet, fırça gibi malzemelere de ihtiyaç duyabilirsiniz.

Genova Yağlı Boya Çeşitleri

Sanatsal Dünya yağlı boya çeşitleri 3'e ayrılmaktadır. Bunlar; Genova Yağlı Boya Set 12li, Genova Yağlı Boya - 37 ML, Genova Yağlı Boya 37 ML Titanyum Beyaz.

Genova Yağlı Boya Set 12li : İçerisinde 12 adet 12 ml yağlı boya bulunmaktadır. Paketin içinde titanium white, crimson red, vırıdıan green, lemon yellow, ultramarine blue, burt sienna, yellow ochre, phthalo blue, burnt umber, scarlet red, grass green, carbon black renkleri bulunmaktadır.

Genova Yağlı Boya - 37 ML : 37 ML olarak üretilen boyalar tekli olarak satılmaktadır. Crimson red, Vermilion, titanium white, lemon yellow, yellow med, yellow orche, cerulean blue, burnt sienna, burnt umber, ultramarine, prussian blue, scarlet, yellow green, orange yellow, violet, cobalt blue, sky blue, pale yellow, green mind, ıvory black, grass green, van dyck olmak üzere 10'un üzerinde renk seçeneği bulunmaktadır.

Genova Yağlı Boya 37 ML Titanyum Beyaz : 37 ML olarak üretilen boya tekli olarak satılmaktadır. Titanium beyaz ile beyazın en güzel tonunu yüzeylere uygulayabilirsiniz.

Genova Yağlı Boya Fiyatları

Sanatsaldunya.com tüm kullanıcıları için en kaliteli hobi ve dekorasyon malzemelerini en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Genova Yağlı boya çeşitleri de 15 tl'den başlayan fiyatlarla sitemizde sanatsal hobi severle buluşmaktadır. Tüm hobi ve dekorasyon çalışmaları, mobilya boyama, mutfak boyama, fayans boyama, mobilya yenileme gibi çalışmalarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz Cadence akrilik boya çeşitleri, Cadence su bazlı vernik ve Cadence fırça çeşitlerin Sanatsal Dünya hobi marketi ile tek tıkla kapınıza kadar getirebilirsiniz. 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır