En İyi Fiyatlarla Pirinç Dekopaj Avrupa'da Yaşam Koleksiyonu

En İyi Fiyatlarla Pirinç Dekopaj Avrupa'da Yaşam Koleksiyonu

Avrupa'da Yaşam Koleksiyonu, pirinç dekopaj kağıtlarına ortaçağ resim tarzının yansıtılması ile oluşturulmuş sanatsal hobi ürünüdür. Pirinç dekopaj kağıtları incedir ve uygulama aşamaları oldukça kolaydır. Ev dekorasyonu ve sanatsal hobi çalışmalarında kullanılmaktadır.

Avrupa'da Yaşam Pirinç Dekopaj Koleksiyonu

Avrupa'da Yaşam Koleksiyonunda bulunan pirinç kağıtları her ne kadar ince yapıda olsa da esnek ve dirençlidirler. Ahşap, metal, duvar, beton, seramik gibi tüm yüzeylerde kullanılabilirler. Kullanışlı bir yapıya sahip olan bu ürünleri kolayca istediğiniz alana uygulayabilirsiniz. Yaşam alanı olan evlerinizde ve iş yerlerinize farklı tasarımlar ortaya çıkarmak için pirinç dekopaj kağıtlarını kullanabilirsiniz. Mobilya yenileme, fayans boyama, banyo yenileme gibi ev dönüşüm projelerinizde kullanabilirsiniz.

Pirinç Dekopaj Avrupa'da Yaşam Koleksiyonu Çeşitleri

Bu koleksiyonda bulunan pirinç dekopaj kağıtları 30x42 ve 60x85 boyutlarında üretilmektedir. Ortaçağ Avrupa'sından esinlenerek ortaya çıkarılmış olan koleksiyondaki resimler ince bir işçilik ile hazırlanmıştır. "Son Akşam Yemeği" tablosunun esintilerini hissedeceğiniz koleksiyon ile evlerinize Avrupai bir hava katabilirsiniz. Ev dekorasyonlarında en çok kullanılan hobi malzemeleri olan pirinç dekopajları sitemiz üzerinden kolayca sipariş edebilirsiniz. Dekopaj kağıtlarını yüzeye uygularken alt kısımlarında hava kabarcığı kalmasın diye dikkatli bir şekilde uygulama yapmalısınız.

Avrupa'da Yaşam Koleksiyonu Pirinç Dekopaj Fiyatları

Avrupa'da Yaşam Koleksiyon pirinç dekopaj kağıtları 9.50₺'den başlayan fiyatlarla Sanatsal Dünya'da sanatsal hobi severlerin beğenisine sunulmaktadır. Yıllardır en kaliteli hobi malzemelerini sizlerle buluşturduğumuz sitemizden sadece pirinç dekopaj kağıdı değil akrilik boya, su bazlı vernik, fırça ve yapıştırıcı gibi pek çok ürüne ulaşabilirsiniz. 

 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır