Cadence Transfer | Cadence Renkli Rub-On Transfer 17x25 cm
Filtreler

Filtreler

Sadece 3.75₺ ile Cadence Renkli Rub On Transfer Çeşitleri

Cadence Renkli Rub On Transfer çeşitleri ile sanatsal hobi çalışmalarınıza renk getirebilirsiniz. Dekorasyon ve hobi çalışmalarınıza kullanabileceğiniz Renkli Rub On Transfer çeşitlerinin uygulaması da oldukça kolaydır.

Cadence Renkli Rub On Transfer Serisi

Rub On Transfer çeşitleri üzerlerinde bulunan şeffaf jelatinin çıkarılması ve yüzeylere yapıştırılması ile uygulanmaktadır. Kullanımı oldukça kolay olan bu hobi ürünü ile istediğiniz yüzeyde kısa sürede istediğiniz desenleri oluşturabilirsiniz. Rengarenk pek çok figürün bulunduğu transfer serisi birbirinden farklı deseni ile sanatsal hobi severlerin beğenisine sunulmaktadır. Genellikle ahşap yüzeylere uygulanması tercih edilen hazır transfer çeşitlerini seramik, cam, metal gibi pek çok sert yüzey üzerine uygulayabilirsiniz. 

Renkli Rub On Transfer Çeşitleri

Renkli Rub On Hazır Transfer çeşitleri Noel baba, melek, çiçek, çini, mutfak araç gereçleri, Fatma Ananın bereketli eli gibi pek çok farklı desen barındırmaktadır. Uygulama yapılmak istenen alana göre transfer çeşitlerini keserek kullanabilirsiniz. Jelatini söktükten sonra yüzeye yapıştırdığınız transfer çeşitlerinin üzerine ıslak bir sünger veya bez kullanarak dairesel hareketlerle silmelisiniz. Böylece transferlerin üzerinde bulunan kağıt yüzeyden yavaşça ayrılacaktır. İşlemi tamamladıktan sonra vernik ile oluşturduğunuz görüntünün daha sağlam kalmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca Renkli Rub On Transfer çeşitlerinin boyutları 17x25 cm'dir. 

Cadence Renkli Rub On Transfer Fiyatları

Cadence Renkli Rub On Hazır Transfer çeşitleri sadece 3.75₺ ile Sanatsal Dünya Hobi Market'te sizlere sunulmaktadır. Siz de yüzeylerinizde değişik desenler ile fark yaratmak istiyorsanız hazır transfer çeşitlerimizden faydalanabilirsiniz. En iyi fiyatlar ile yüzlerce farklı hobi malzemesine sitemizde kolayca ulaşabilirsiniz. Sanatsal Dünya'dan tek tık ile kaliteli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz. Dekorasyon çalışmalarınızda ihtiyacınız olabilecek Cadence Multisurface boya çeşitlerine de yine sitemiz üzerinden en uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. 

 

 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır