Cadence Ultimate Glaze Kalın Sır Vernik |Sanatsal Dünya
Filtreler

Filtreler

₺ –

En İyi Fiyatlarla Ultimate Glaze Kalın Sır Vernikler

Ultimate Glaze kalın sır vernik,  uygulandığı yüzeye çok kalın,parlak ve sırlanmış porselen görünümü veren vernik çeşididir.  Tüm yüzeylerde koruma ve parlatma amacıyla kullanabilirsiniz. Özellikle darbe almaya müsait mobilyalarınızda kullanabileceğiniz yüzey ürünüdür. Ekstra kalın yapıda olduğu için tek kat uygulamanız yeterli olacaktır. Fırça ile uygulanır. Fırça izi bırakmaz ve çatlama yapmaz. CE ve EN71 sertifikalarına sahip, kaliteli işçilikle üretilen Cadence marka verniklerimiz sağlığa zararlı hiçbir toksik madde içermez. Aynı zamanda çocuklarınızın hobi çalışmalarında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Ultimate Glaze Kalın Sır Vernik Özellikleri

  • Kalın yapıda su bazlı vernik çeşididir.
  • Çatlatma boya teknikleri hariç diğer tüm tekniklerde uygulanabilir.
  • Transparan bir görünüm sağlar.
  • Darbelere ve çiziklere karşı yüzeylerde koruma sağlar.
  • Sabun  ve su ile ile kolayca temizlenir.
  • Kalın yapısı sayesinde tek uygulamak yeterli olur.
  • Tüm su bazlı boyalarla kullanılmaya uygundur.
  • Sararma ve çatlama yapmaz.
  • Parlak, yarı mat ve mat çeşitleri bulunur. Ultimate glaze kalın sır verniğin;  70 ml, 120 ml, 250 ml, 500 ml, 750 ml, 2 litre olmak üzere boyutları bulunmaktadır.

Ultimate Glaze Kalın Sır Vernik nerede kullanılır?

Günlük hayatınızda darbeye sıkça maruz kalan ya da parlak olmasını istediğiniz tüm yüzeylerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Sık sık kimyasallarla temizlediğiniz ve özellikle korunmasını istediğiniz masa, sehpa, sandalye, dolap, kapı ve bahçe mobilyalarınızda veya daha temiz bir görüntü vermek istediğiniz mobilyalarınızda mutlaka vernikleme işlemi yapmalısınız. Ultimate glaze vernik uygulaması yaparken dikkat etmeniz gereken birkaç püf noktası bulunmaktadır. Bu adımlara dikkat ederseniz işleminiz daha kalıcı olur.

Vernikleme işleminiz tek kat olarak tek yöne uygulamaya dikkat edin.

Kullandığınız fırçanın ucunun düzgün olmasına özen gösterin. 

Vernik işlemini hep aynı fırçayla yapın.

Ultimate Glaze Kalın Sır Vernik Fiyatları

Eskimiş ve artık parlaklığını yitirmiş eşyalarınızı yeni gibi parlak görünüme kavuşturmanızı sağlayan Ultimate glaze kalın sır verniğe Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda stencil şablonu, Cadence fırça ve akrilik boya gibi yardımcı hobi malzemelerine kolayca ulaşmak için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. 

 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır