Sepetim

Ara Toplam 0,00₺

KDV 0,00₺

Toplam 0,00₺

Kasaya Git

Sepetime Git

BOYA

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 575 (36 Sayfa)
BOYA

Cadence Akrilik Boya

Akrilik boyalar su bazlı zararlı kimyasallar içermeyen boyalardır. Su bazlı akrilik boyalar kullanılan yüzeye, parlak / metalik / mat / opak olmalarına göre, efekt veya yüzey boyası olmalarına göre gruplara ayrılırlar. Cadence Boya mutfak dönüşüm projeleri, hobi boyamalar, sanatsal boya çalışmaları, banyo fayans boyama için kullanılabilir. Cadence boyalar su bazlı akrilik boyalardır. Evimizde dekorasyon boyamalarında Cadence akrilik boyalar kullanılabilir.

Cadence Boya Nasıl Kullanılır?

 1. Ne boyancağına karar verilmelidir. Mutfak boyamak veya kumaş boyamak için farklı türden boyalara ihtiyacınız olabilir.
 2. Ne kadar boya gider hesabı yapılmalıdır.
 3. Boyama yapılacak yüzey boyama öncesi toz ve pastan arındırılmalıdır.
 4. İhtiyacınız olan boya zemin fırçaları ve sünger fırçalar satın alınmalıdır.
 5. Cadence boya kutularında yazan uygulama talimatlarına dikkat edilmelidir.
 6. Boya Uygulama Danışmanlık için sanasaldunya.com WhatsApp hattından bize ulaşabilirsiniz.

  Cadence Boya Renkleri

  Cadence Boya renkleri temel olarak Opak, Metalik, Mat olarak ayrılmaktadır. Opak Cadence boyalar Mutfak Boyama Projelerinde, Banyo Fayans Boyama için kullanılabilir. Mobilya Boyama projelerinde Cadence Opak Boya Renkleri tercih edilebilir. Opak Renk Cadence Boyaların kapatıcılığı yüksektir.

  KARTELA İÇİN TIKLAYIN!

  Cadence Antik Beyaz

  Antik beyaz akrilik boyalardan en çok satın alınan ürün Cadence Multisurface Antik Beyaz dır. Kahverengi mutfak dolaplarını beyaz renk boyamak isterseniz tercih edebilirsiniz. Cadence Kırık Beyaz boyalar daha kolay kapatıcılık özelliğine sahiptir. Antik Beyaz ve Eskimiş Beyaz renkleri mobilya boyama projelerinde daha modern görüntü kazandıracaktır.

  Cadence Beyaz Boyalar arasında ki farklar nelerdir?


  Cadence Boya Fiyatları

  Cadence Boya satın alma için fiyat bilgisine sanatsaldunya.com sitesinden ulaşabilirsiniz. En uygun mutfak boyama boyaları için yapmanız gereken Sanatsal Hobi Marketi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Taksit ile Cadence Boya satın almak için www.sanatsaldunya.com sitesinin ödeme seçeneklerinden kredi kartını seçerek 12 Taksit yapabilirsiniz. En geniş Cadence boya ürünlerini sitemizden satın alabilirsiniz.

  Cadence Boya İndirim

  Cadence Boya uygun fiyatlar ve fırsatlardan yararlanmak için Sanatsal Dünya Hobi Puan sisteminden yararlanabilirsiniz. Tüm alışverişlerinide Bonus Hobi Puanlar kazanarak tüm alışverişlerinizde Cadence Boya satın alma işleminde indirim kazanırsınız.

  Kumaş Boyama

  Kanvas kumaş boyama, keten kumaş boyama, pamuklu kumaş boyama, kot boyama ve birçok kumaş boyama için Cadence Kumaş boyaları kullanılabilir. 

  Cadence Boya ev dekorasyonunda, mobilya yenilemelerinde ahşap, cam, kumaş, plastik, metal, tuval, ve kağıt yüzeylere uygulanabilir.

  Cadence Boya Kartela

  KARTELANIN TAMAMI İÇİN TIKLA!