En İyi Cadence Akrilik Boya Çeşitleri | Su Bazlı Boya Fiyatları
Filtreler

Filtreler

₺ –

Akrilik Boya Nedir? 

Akrilik boya, hobi/craft çalışmalarında kullanılan, kremsi yapıya sahip tamamen su bazlı olan ekonomik bir boya türüdür. Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden yüzlerce farklı akrilik boya rengine kolayca ulaşabilirsiniz. Yüzeyi düz olan zeminlerde daha rahat uygulanan boya türüdür.

Cadence Akrilik Boya Özellikleri

 • Su bazlı boya türüdür.
 • Cadence akrilik boyaların tamamı solmayan akrilik boyalardır.
 • Diğer boya türlerine göre uygun akrilik boyalardır.
 • Sudan etkilenmeyen boya çeşididir.
 • Her türlü dekorasyon çalışmasında, craft çalışmasında ayrıca hobi boyası ve resim boyası olarak da kullanılabilir.
 • Boya kuruduktan sonra sabun ve su ile hafifçe yıkanarak temizlenebilir.
 • Boya sıcak havada yumuşak olur; soğuk havalarda esnekliği azalır.
 • Cadence boya, akrilik boya markaları arasında sektöründe liderliğini koruyan ve en çok tercih edilen akrilik boya markasıdır.
 • Akrilik boya fiyatları farklı boya türlerine göre daha uygundur. Çünkü içeriği su bazlıdır.
 • Kokusuz akrilik boyadır. Sağlığa zararsız normlarla üretilmiştir.
 • Yüzlerce çeşitte üretilen canlı renkli akrilik boya türüdür.
 • Yoğun kıvamlı akrilik boyadır, ancak kullanım esnasında oldukça kolay uygulanır.
 • Hızlı kuruyan boya türüdür.

Uygun fiyatlarda akrilik boyalara hemen sahip olmak için tıklayın.

Akrilik Boya Ne İçin Kullanılır?

Akrilik boya, çok sayıda çalışmada kullanılabilecek bir boya türüdür. Özü su bazlıdır, toksik olmayan ve çabuk kuruyan bir boyadır. Yüzey üzerinden temizlenmesi kolaydır. Herhangi bir hata olduğunda yüzey üzerini boyayarak bu hatayı telafi edebilirsiniz. Hobi çalışmalarında dekoratif obje boyası ve resim boyası olarak kullanılabilir. Mutfak dolabı boyası, banyo dolabı boyası, ahşap boyası, mdf boyası, masa boyası, sehpa boyası, duvar boyası, fayans boyası, mermer boyası, tuval boyası olarak da gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Hobi çalışmaları için akrilik boya

Hobi boyası ve resim boyası olarak kullanılan en yaygın boya türü akrilik boyadır. Akrilik boyalar pek çok farklı seçenekte kullanıcılara sunulmaktadır. Örneğin; akrilik boya seti, uygun akrilik boyalar, akrilik boya başlangıç seti, akrilik boya tuval için, tekli akrilik boya, akrilik boya 140 ml, akrilik boya 500 ml, akrilik boya 2000 ml olarak tercih edilebilir. Pürüzsüz ve kremsi bir yapıya sahip olan bu özel boyalarla dilediğiniz ahşap boyama çalışmasını yapabilirsiniz. Ahşap, seramik, kâğıt, kumaş, cam, fayans, deri ve kanvas dahil olmak üzere aklınıza gelebilecek her projeye uygundur.

Evde Hobi Çalışmaları için akrilik boya

"Evimde hobi çalışmaları yapmayı seviyorum" diyen kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği Cadence akrilik boya çeşitleri; sanatsal hobi çalışmalarının vazgeçilmezidir. Tek duvar boyama, dış cephe boyama, sehpa boyama, masa boyama, sandalye boyama, beyaz eşya boyama gibi ev mobilya boyama çalışmalarının tamamında kullanılır. 

Akrilik Boya Kuruma Süresi Ne Kadar?

Akrilik boyanın tam olarak kuruma süresi 24 saattir. Ancak ikinci kat boyama uygulamasında 6 saat beklemeniz yeterli gelecektir. Tam kuruma süresi 24 saattir diyoruz fakat bir saat sonra bile yüzey dokunmaya uygun hale gelecektir. Yine de dokunurken dikkatli olmanızı öneririz.

Sanatçılar İçin Akrilik Boya Seçenekleri

Tuval üzerine boyama ya da kağıt üzerine boyama yapan sanatçılar için de yüzlerce seçenek sunan Cadence akrilik boya, zengin renk skalasıyla amatör ya da profesyonel sanatçıların akrilik boya çalışmalarına uygundur. Öğrenciler için akrilik boyalar daha uygun fiyatlı ve düşük kaliteli olabilmektedir. Amatör ya da profesyonel sanatçıların kullandıkları akrilik boyalar, daha canlı renkli, yoğun ve akışkan olmalıdır. Akrilik boyama yapmak için, Cadence Boya'nın akrilik boya renkleri ihtiyacınızı giderecektir.

Akrilik Boya Teknikleri Kullanım Alanları

 • Akrilik boya hızlı kurur. Bu nedenle çalışma esnasında kurumayı % 50’ye kadar düşürmek için akriliklere jel geciktirici ilave edilir.
 • Akrilik boyaya derinlik kazandırmak için rölyef pasta eklenebilir. Böylece dokulu bir görünüm elde edilir.
 • Akrilik boya ile ayna efekti verilebilir.
 • Akrilik eskitme kremi ile eskitme ve antika çalışmaları yapılabilir.
 • Çalışma bitiminde akrilik boya verniği kullanılır. İsteğe göre parlak vernik, mat vernik, yarımat vernik, kalın sır vernik kullanılabilir.
 • Akrilik boyanın pigmentasyon gücü oldukça yüksektir. Dilerseniz çalışmalarınızda iki uyumlu rengi bir arada kullanabilirsiniz.
 • Diğer kuru renklere göre şeffaf camlar için ince akrilik renklere sır ortamı eklenir.

Akrilik Boya Nasıl Temizlenir?

Akrilik boya çalışmanız sonlandığında tüm fırçalarınız kuruyup taşlaşmadan ılık suyla ovalayarak yıkayın. Akrilik boya fırçanın üzerinden kolayca akıp gidecektir. Dilerseniz akrilik boya fırçalarını sabunlayarak da yıkayabilirsiniz. Eğer çalışmadan sonra fırçayı yıkamazsanız bir dahaki çalışma için çıkardığınızda fırça taşlaşmış olur. Taşlaşma gerçekleştikten sonra ise bazen fırçaların ömrü son bulabilir. Fırçanızı tekrar temizleseniz bile eski performansı görmeyebilirsiniz. Akrilik boyalı yüzey temizlenir mi diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Elbette ki temizlenebilir. Çok ağır kimyasallar içeren temizleyiciler dışında hafif temizlik malzemeleri ile iyice kuruyan yüzeyi düzenli olarak temizleyebilirsiniz. Akrilik boya su bazlı boya türü olduğu için, kuruduğu zaman suya dayanıklı bir hal alır. Akrilik boya henüz ıslakken ellerinizi yıkadığınızda kolayca çıkabilen bir boyadır. Ancak elinizde boya kuruduktan sonra çıkarmakta zorluk çekebilirsiniz. Bu nedenle çalışma esnasında elinize bulaşan boyayı nemli bir bezle silebilir ya da ara ara elinizi yıkayabilirsiniz.

Boya Nedir?

Nesneleri güneş ışığı, nem, toz gibi hava koşullarından koruduğu için dış mekanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Bu anlamda sadece dekoratif amaçlı olmadığı da aşikardır. Örneğin evlerimizi boyamamızın sebebi sadece güzel görünmesi değil evi yağmurdan koruma amacımızdır yada araçlarımızı boyamamızın sebebi alttaki metalin havayla temasını engelleyerek paslanmasını önlemektir. Boyalar kimyasal özellikleri incelendiğinde yaş ve toz boya olarak ikiye ayrılmaktadır. Yaş boyalar; sıvı bir formda olurlar ve püskürtülerek kullanımı tercih edilir. Toz boyaların ise içinde sıvı olmaz, sovent içermezlerdir.

Cadence Boya Nedir?

İçindeki bağlayıcılar sayesinde her türlü nesneye kolayca uygulanabilen boya markasıdır. Cadence boyalar ile eskimiş eşyalarınıza yeni bir görünüm kazandırabilir, pratik bir şekilde uygulandığı için zamandan tasarruf edebilir, astar ve zımpara derdiyle uğraşmamış olursunuz. Deri veya kumaşlar dışında, su bazlı bir akrilik boya olduğu için tekrar sulandırmaya gerek kalmaz. Ahşap, cami polyester, seramik, metal gibi aklınıza gelen hemen her türlü nesnenin üzerinde boyama yapılabilir.

Boyaların İçeriğindeki Hammaddeler Nelerdir?

Boyaların bileşenleri birbirlerinden ne kadar farklı olsalar da içlerindeki dört ana unsur aynıdır. Bunlar;

• Bağlayıcılar
• Pigmentler ve Dolgu Malzemeleri
• Çözücüler
• Kimyasal Katkı Maddeleri şeklinde söylenebilir.

Boyama Yapmadan Önce İzlenmesi Gereken Adımlar;

 • Boyanacak ürüne, yere karar verilmeli
 • Gidecek olan boya hesabı yapılmalı
 • Nesnelerin üzerindeki oluşabilecek toz ve pislikler boyama öncesinde arındırılmalı
 • DBoya yapmak için gerekli olan fırça ve süngerler alınmalı
 • Boya kutularının üzerlerinde yazan talimatlar takip edilmeli

Boya Türleri;

 • Su Bazlı Boya

Dış etkenlere karşı dirençlidir. Kısa sürede kurur ve kolay temizlenebilir.

 • Plastik Boya

Maliyeti oldukça düşüktür. Genellikle iç mekanlarda kullanımı tercih edilir.

 • İpeksi Mat Boya

Lekeleri kapatma açısından oldukça güçlüdür. Çabuk kurur ve dayanıklıdır. Gün ışığını yansıtır.

 • Yağlı Boya

Yüzeyleri koruyucu özelliği oldukça fazladır. Yapışma ve örtme gücü yüksektir. Temiz ve pürüzsüz görüntü sağlar.

 • Dış Cephe Boyası

Evlerin dış cephelerinin boyanmasını sağlar. Hava koşullarına dayanıklıdır.

Cadence Akrilik Boya Çeşitleri Nelerdir?

Cadence boya, nesnelerin üzerine renk vermek veya koruma sağlamak için sıvı şekilde uygulanan kaplamadır. Herkesin tercihi için sayısız boya çeşidi vardır. Sanat, tasarım, endüstriyel kaplama, ulaşım çizgileri gibi insan yapımı olan her şeyin renklendirilmesi amacıyla boya kullanılmaktadır.

Cadence Boya Hibrit Multisurface

Craft sektörü için özel olarak formüle edilmiştir. Ahşap, cam, seramik, kumaş gibi aklınıza gelen pek çok yüzey üzerine uygulanabilir. Süper akışkan ve dayanıklı bir boya olması sebebiyle yüzeylere astar ve zımpara yapılmasına gerek kalmaz. Sağlığa zararlı madde içermez ve doğa dostudur.

Very Chalky Mobilya Boyası

Genellikle mobilyaları boyamak için kullanılır. Sıvı ve akışkan bir boya olmasının yanında akrilik, ultra mat ve kadifemsi bir yapıya sahiptir. Evlerde bulunan eskimiş veya yenilenme zamanı gelmiş mobilyalara yeni bir görünüm kazandırılmasını sağlar. Özel formülü sayesinde yüksek kapatıcılığa sahiptir.

Mermerleme Spreyi

Mermer görüntüsü vermek istenilen objeler üzerinde kullanılır. Ahşap, metal, seramik, kumaş gibi çeşitli pek çok dokunun üzerinde kullanılır ve modern bir görünüm elde edilir. Banyo ve mutfak fayansları, deri ürünler ve tuval çalışmalarına da rahatlıkla uygulanabilir.

Ayna Efekti

Herhangi bir cam yüzeye uygulandığında ayna ve eskitme ayna görüntüsü elde edilir. Cadence Ayna Efekti boyası sprey kutuda olması sebebiyle istenilen yüzeye kolayca uygulanabilir.

Kara Tahta Boyası

Metali seramik, ahşap, taş ve beton gibi çeşitli yüzeylere uygulandığında yüzeyi yazı tahtasına çeviren akrilik boya türüdür. Yüksek pigmentasyon özelliği ile canlı renklere sahiptir. Siyah, gri, mavi, pembe, sarı gibi hep çok renk seçeneği vardır. Oldukça dayanıklı olan Cadence Kara Tahta Boyası silinebilir ve yıkanabilir.

3D Krema Boya

Ev veya iş yerlerinde eskiyen ürünlerin yenilenmesinde kullanılan Cadence 3D Krema Boya ile eski ürünlere 3 boyutlu görünüm kazandırılır. Krem, pembe, karamel ve lila renkleri bulunmaktadır. Su bazlı bir boyadır, fırça, spatula ve krema aparatı ile uygulanabilmektedir.

Cadence Boncuk Boya

Hobi ve dekorasyon çalışmalarında kullanımı daha çok tercih edilen Cadence Boncuk Boya ile uygulanan yüzeylerde kendine has bir doku bırakmaktadır. Tepsi boyama, dekoratif obje süsleme ve ahşap boyama çalışmalarında güzel efektler elde edilebilmektedir.

Cadence Cam ve Porselen Boyası

Şeffaf cam ve porselen yüzeyleri boyamak için üretilmiş bir üründür. Akrilik bazlıdır. Vintage, country, eskimiş, ve yıpranmış yüzeyler elde etmek için kullanılmaktadır. Tüm cam yüzeylerde kullanılabilmektedir.

Cadence Dora Metalik Boya

Dekoratif amaçlı olarak kullanılmaktadır. Yüksek sedefli bir boyadır ve akrilik bazlıdır. Ahşap, beton, tuval, kağıt, metal, seramik gibi pek çok yüzeye uygulanabilir ve kaliteli ürünler ortaya çıkar. Metalik boy su ile inceltilmemektedir. Sağlığa zararlı madde içermez.

Cadence Eskitme Boyası

Ahşap, strafor, beton, kağıt, metal gibi pek çok yüzeye uygulanan Cadence Eskitme Boyası ile antikleşme ve eski görüntü kazandırma sağlanır. Sağlığa zararlı ürünler içermez. Dokulu ve oymalı objeler üzerinde daha doğal bir görüntü elde edilmesini sağlar. Sabun ve su ile kolayca temizlenebilmektedir.

Cadence Fosforlu Akrilik Boya

Tüm yüzeyler için işleme uygun bir üründür. Uygulandığı yüzeylerde fosforlu ve neon yarı mat bir görüntü ortaya çıkar. Kremsi yapısı sayesinde yüzeylere kolayca uygulanabilmektedir. Sağlığa zararlı madde içermemektedir. Yüksek kapatma özelliğine sahip olan Cadence Fosforlu Akrilik Boya ile istediğiniz ürünlerde harika değişimler sağlayabilirsiniz.

Cadence Kumaş Boyası

Dekoratif amaçlı olarak kullanılmaktadır. İstenilen kumaş türüne rahatça renk ve desen uygulaması yapılabilmektedir. Sağlığa zararlı madde içermemektedir. Koltuk ve tişört gibi kumaş barındıran her türlü yüzeye uygulanabilmektedir. Aynı kategorideki farklı renkler birleştirildiğinde kişiye özgü renkler de ortaya çıkmaktadır.

Cadence Premium Akrilik Boya

Ahşap, seramik, polyester, metal, beton, tuval boyama gibi pek çok boyama türünde kullanıma uygun üstün akrilik boyalar Cadence Premiun Akrilik Boyaların içinde bulunmaktadır. Bu sebeple kullanım alanları çok geniştir. Su bazlı olarak üretilmektedirler. Tüm yüzeylere uygulanabilir ve opak bir görünüm sağlar.

Cadence Style Matt Akrilik Boya

Genellikle dekorasyon ürünlerinde kullanılmaktadır. Kusursuz mat ve kadife dokuya sahiptir. Akrilik bir boya türüdür. Yoğun pigment özelliği ile geliştirildiği için kapatıcılık özelliği fazladır. Kremsi ve pürüzsüz bir yapıya sahiptir bu sebeple kolay uygulanabilmektedir. Sağlığa zararlı madde içermez.

Diamond Metalik Boya

Dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Akrilik sedefli bir boya türüdür. Boya uygulandıktan sonra ışıltılı bir görünüm almaktadır. Su ile inceltilmeyen Diamond Metalik Boya akışkan yapısı sayesinde kolayca yüzeylere uygulanabilir. Diğer metalik boya gruplarıyla karşılaştırıldığında daha ışıltılı ve sedefli görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Ahşap, seramik, beton, metal gibi pek çok yüzeye uygulanabilir.

Eskitme Kremi

İstenilen pek çok yüzeye uygulanabilen Cadence Eskitme Kremi ile yüzeylerde vintage, eski, antik ve yıpranmış bir görüntü sağlanır. Sağlığa zararlı madde içermez. CE ve EN normlarına uygun olarak üretilmiştir.

Genova Yağlı Boya

Yüksek ışığa dayanıklı ve uzun yıllar canlılığını kaybetmeyen tam kapatıcı özelliği bulunan yağlı boyalardır. Yüzeylere kolay uygulanabilen ve çabuk kuruyan özelliklere sahiptir. Genova Yağlı Boya paketinde Beyaz, kırmızı, sarı, mavi gibi pek çok renk seçeneğine ulaşılabilmektedir.

Glow in The Dark (Gece Parlayan Boya)

Glow in The Dark ortamdaki ışığı emer ve karanlıkta parlar. Akrilik boya türüdür. Ahşap, taş, beton, tuval ve seramik gibi pek çok yüzey üzerine uygulanabilir. Sağlığa zararlı madde içermez. Su ve sabun kullanılarak çabukça temizlenebilmektedir.

Hi-Lite Magic Metalik

Dekorasyon çalışmalarında kullanılır. Özel efekt veren akrilik boyadır. Zemin rengine göre değişik renk yansımaları oluşur. Yanar döner ışık oluşturmaktadır. Ahşap, taş, tuval, seramik, metal gibi yüzeylere uygulanabilir ve sağlığa zararlı madde içermez. "Sponge" tekniği uygulanarak kullanılması tavsiye edilir.

Hologram Efekt Boya

Şeffaf hologram simli efekt veren boya türüdür. Akriliktir ve kolay uygulanabilir. Ponpon sünger ile uygulama yapılabilmektedir. Ahşap, porselen, plastik, cam ve kaygan yüzeyler dahil pek çok yüzeye uygulanır. Sağlığa zararlı değildir.  Buzlu kar rölyef pasta ile karıştığında harika bir kış teması yansıtılır.

Marble Efekt

Dekoratif amaçla kullanılmaktadır. Kuruduğunda mermer görünümü verir ve akrilik bir boyadır. Partiküllü bir boya türüdür. Metalik ve opak olarak iki türü vardır. Ahşap, strafor, beton, taş ve seramik gibi pek çok alana uygulanabilmektedir. Sağlığa zararlı madde içermez.

Metalik Boya

Sedefli bir boya türüdür. Kuruduğunda ışıltı ve sedefli bir görünüm ortaya çıkar. Akrilik ve metalik boya türüdür. Su veya tinerle inceltme yapılmaz. Ahşap, beton, taş, tuval ve metal gibi alanlara uygulanır. En az iki kez uygulandığında daha kaliteli ve güzel bir görünüm elde edilir.

Mıknatıs Boya

Uygulandığı her yüzey mıknatıs yapışabilecek yüzeylere dönüşür. Üzerine mıknatıs olan her şeyin yapışabiliyor olması sebebiyle pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Magnetlerin artık buzdolabının üzerinde kalmasına gerek yoktur, istenen her yere uygulanan bu boya ile sergileyebilirsiniz. Mat akrilik boya türüdür. Su ve sabun ile temizlenebilir.

Mix Media Boyası

Asit içermeyen akrilik boya türüdür. Kağıt, tuval, ahşap gibi yüzeylere uygulanır. Yüksek kalitelidir ve asit içermez. Konsantre renklendime özelliğine sahiptir ve sprey mürekkep boyadır. Transparan ve kalıcı bir boyadır. Su ile kolayca temizlenebilir.

Parmak Yaldız

Akrilik cila bazlı boyadır. Uygulandığı yüzeyleri antikleştirmektedir ve yaldızlı bir görünüm ortaya çıkar. Tüm yüzeyler üzerine rahatlıkla uygulanabilir. Sünger, fırça ve bez kullanarak boya işlemi gerçekleştirilir. Parlak bir görünüme sahip parmak yaldız ayrıca su ve sabunla da temizlenebilmektedir.

Pas Efekti Boyası

Uygulandığı yüzeylere doğal pas efekti vermektedir. Tüm yüzeyler üzerine uygulanabilmektedir. İçindeki gerçek metal parçacıkları uygulandığı yüzeylerle etkileşime geçtiğinde pas görünümü oluşur. Sağlığa zararlı madde içermemektedir. Uygularken eldiven gözlük takılması önerilmektedir.

Renkli İnciler

İçinde renkli inci tanecikleri olan akrilik boyadır. Uygulamasını kolaylaştırmak için özel ucu bulunur ve tüp şeklindedir. Tüm yüzeylere uygulanabilmektedir. Kumaş ve deri üzerine uygulandığında 30 derecede yıkamaya uygundur. Tanecik şeklinde kullanımı önerilmektedir. Uygulandıktan sonra 24 saatte kurumaktadır.

Rusty Patina

Uygulandığı yüzeye antik patine ve küf görüntüsü vermektedir. Dekorasyon amacıyla kullanılan akrilik boyadır. Ana boyanın üzerine eskitme görüntüsü vermek için kullanılır. Kumlu ve tanecikli yapısı sebebiyle yüzeylerde dokulu bir görünüm sağlar.  Sağlığa zararlı madde içermez. Her yüzeyde uygulanabilir.

Sprey Boya

Kolay uygulanabilmesi ve yüksek dayanıklılığı sayesinde sıklıkla tercih edilir. Hızlı kuruma özelliğine sahip akrilik boyadır. 3 cm mesafeden uygulanması önerilmektedir. Uygulamadan önce çalkalanması gerekir ve 2 kat uygulandığında daha güzel renkler elde edilir. Her yüzeye uygulanabilir.

Su Bazlı Yaldız Boya

Dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Metalik dokuya sahip akrilik boya türüdür. Boya kuruduktan sonra ışıltılı ve metalik bir görüntüye sahip olur. İnceltme yapılmamalıdır. Tüm yüzeylere uygulanabilmektedir. İki kat uygulandığında daha kaliteli bir görüntü ortaya çıkar. Avangarde bir görünüm sağlar.

Vintage Legend Antik Eskitme Boyası

Diğer eskitme boyalarından farklı olarak granüllü bir dokuya sahiptir. Uygulandığı yüzeylerde eski, antik ve vintage görünüm sağlar. Özel formülle üretilmiştir ve içinde farklı ebatlarda granüller içerir. Koyu kıvamlı olan eskitme boyası zemin fırçalarıyla uygulanabilir. Mobilyalara eski görünüm vermek için sıklıkla tercih edilen üründür.

Wash Effect Boya

Uygulandığı yüzeylerde yıkama, silme ve desen etkisi yaratmaktadır. Wash effect, su bazlı, yarı şeffaf, ultra mat ve kadifemsi bir dokuya sahiptir. Vermek istediğiniz görüntüyü kolayca ayarlayabilirsiniz. Yarı saydam bir boya olduğu için uygulandığı zeminin rengini gösterir.

Yosun Efekt Boyası

Uygulandığı yüzeylere doğal yosun ve zengin botanik görüntüğü vermektedir. Akrilik efekt boya türüdür. Dayanıklı yapısı sayesinde iç ve dış mekanlarda kolaylıkla uygulanabilir. Açık ve koyu yeşil seçenekleri vardır. Partiküllü bir yapıya sahiptir. Ahşap, metal, cam, mermer gibi pek çok yüzye uygulanabilir.

En Uygun Akrilik Boya Fiyatları

Akrilik su bazlı boya çeşitleri genel olarak diğer boya türlerine göre uygun fiyatlıdır. Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden yüzlerce çeşit su bazlı boya renklerine tek tıkla ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlı akrilik boya çeşitlerine online sanat mağazamızdan ulaşabilirsiniz. 

Cadence Boya Renk Kartelası

KARTELANIN TAMAMI İÇİN TIKLA!

 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır