Kumaş Dekopaj Yapıştırıcısı | Su Bazlı Yapıştırıcı

Kumaş Dekopaj Yapıştırıcısı Nedir? Ne İşe Yarar?

Kumaş Dekopaj Yapıştırıcısı; resim ve fotoğraflarınızı her türlü kumaşa yapıştırıp kalıcı olmasını sağlayan, su bazlı ve kuruyunca şeffaf bir görünüm alan bir yapıştırıcıdır. Dekopaj çalışmalarınızı kolay bir şekilde yapıştırabilmek ve sabitleyebilmek için kullanabileceğiniz bu yapıştırıcı, her türlü tekstil yapıştırma işlerinde kullanabilirsiniz. Yapıştırılan tasarımların kalıcı hale gelmesini sağlar. Su bazlı bir tutkal olan Cadence Kumaş Dekopaj Yapıştırıcısı; CE ve EN71 normlarına uygun üretilerek sağlığa zararlı maddeler içermez. Dekoratif ve sanatsal hobi çalışmalarda hem siz hem de çocuklarınız güvenle kullanabilirsiniz.

Kumaş Dekopaj Yapıştırıcısı Özellikleri

Koruyucu ve sabitleyicidir.

Çabuk kuruma özelliği sayesinde uzun süre kurumasını beklemeye gerek kalmadan yapıştırma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Birden fazla tabaka halinde fırça veya sünger ile rahatlıkla uygulanabilir. Bu sayede yapıştırılan alan çok daha kuvvetli bir şekilde sabitlenebilecektir.

Tersten buharsız ütülenerek fikslenir. Kolay kullanımı sayesinde çok sık tercih edilir.

Su bazlı yapısı sayesinde su ve sabun ile rahatlıkla temizlenebilir. Ayrıca dekopaj yapıştırıcı uygulanmış kumaş makinede veya elde yıkanarak tekrar kullanılabilir.

Kuruduğunda şeffaflaşır. Hem uygun fiyatlı hem de kaliteli bir ürün olmasının yanında bu özelliği sayesinde titiz çalışabilmenize de olanak sağlar.

Su bazlı olup cilde zarar vermez.

Kumaş Dekopaj Yapıştırıcısı Nasıl Kullanılır?

Son dönemlerde diğer hobi türlerinde olduğu gibi, kumaşı ana malzeme olarak kullanan hobi ürünlerinde de çok farklı ve modern yeni teknikler geliştirilerek kullanıma sunulmaya başlandı. Böylelikle, önceden göze zor gelen işlemler artık çok kısa bir zaman içerisinde halledilmekle beraber etkileyici sonuçlar alınıyor. Kumaş yapıştırıcısı da bunlardan en önemlisi olarak örnek gösterilebilir. Yapıştırma, günümüzde en sık kullanılan tekniklerden birisidir. Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden 120 ML lik boyutu ile sizlere sunulan Kumaş Dekopaj Yapıştırıcısı ile özellikle pirinç kağıtların kumaşa veya sert zemine yapıştırılması veya kumaş ile kaplanması amacıyla üretilmiş özel bir tutkaldır.

Kesilen desenin arkasına yapıştırıcı ince bir tabaka olarak sürülüp kumaşa yapıştırılır.

Deseni kumaşa yapıştırırken elinize de başka bir cisimle bastırarak sıkıştırarak ütü görevi yapabilirsiniz.

20-30 dakika sonra kuruduğunda kumaş tamamen yapışmış olacaktır. İşlem desen üzerine tekrar uygulanır. Bundan sonra kumaşınız hazır olacaktır.

Daha iyi bir sonuç için ütü yapabilirsiniz.

Kumaş Dekopaj Yapıştırıcısı Fiyatı

Hobi projelerinizi iz bırakmadan tamamlayabileceğiniz kaliteli Cadence Kumaş Dekopaj Yapıştırıcısına  en uygun fiyatlarla www.sanatsaldunya.com ile sahip olabilirsiniz. Stencil şablonu, akrilik boya ve fırça gibi ihtiyacınız olabilecek yardımcı malzemelere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır