Anne & Çocuk Koleksiyonu | Pirinç Dekopaj Çeşitleri

En İyi Fiyatlarla Pirinç Dekopaj Anne&Çocuk Koleksiyonu

Pirinç dekopaj anne&çocuk koleksiyonu, ince kağıtların üzerine anne ve çocuklarının resmedilmesi ile oluşturulmuş baskı kağıtlarıdır. Ortaçağ resimlerinden etkilenerek oluşturulmuş bu koleksiyon ile yaşam alanlarınızda antik bir hava oluşturabilirsiniz.

Anne&Çocuk Pirinç Dekopaj Özellikleri

İnce kağıtlar üzerine baskıları yapılmış olsa da bu kağıtlar dirençli bir yapıya sahiptirler. Tüm yüzeylerde kullanılabilen pirinç dekopaj çeşitlerini ahşap mobilya yenileme, beton yüzeyler, banyo fayansları gibi pek çok alanda tercih edebilirsiniz.  Esnek ve kullanışlı bir yapıya sahiptirler. Uygulama aşamaları da oldukça kolaydır. Evlerinize veya iş yerlerinize renkli ve farklı tasarımlar katmak istiyorsanız bu koleksiyon tam size göre diyebiliriz. 30X40 cm büyüklüğünde olan pirinç dekopaj çeşitlerini uygulama yapacağınız yüzeye uygun olarak satın alabilirsiniz.

Anne&Çocuk Pirinç Dekopaj Çeşitleri

Anne ve çocuk koleksiyonu isminden de anlaşılabileceği gibi anne çocuk desenlerinin yer aldığı koleksiyondur. Eski dönem tablolarından esinlenerek ortaya çıkarılmış olan koleksiyon yaşam alanlarınızın tarzını değiştirmenizi sağlayacaktır. Anne&çocuk koleksiyonunda yer alan pirinç dekopaj çeşitlerini mutfak dolabı yenileme, sehpa yenileme, tepsi yenileme gibi çalışmalarınıza kullanabilirsiniz. Pirinç dekopaj çeşitlerini kullanırken uygulama sırasında kabarcık oluşumunu engellemek için dikkatli bir şekilde işlem yapmalısınız.

Pirinç Dekopaj Anne&Çocuk Koleksiyonu Fiyatları

Anne&çocuk koleksiyonu pirinç dekopaj çeşitleri en uygun fiyatlar ile Sanatsal Dünya'da. En kaliteli pirinç dekopaj kağıtlarını sitemiz üzerinden tek tık ile satın alabilirsiniz. Varak Pirinç Dekopaj, Sanatsal Dünya Pirinç Dekopaj, Cadence Prinç Dekopaj, Rulo Pirinç Dekopaj gibi diğer desenlerimizi de inceleyerek en hoşunuza giden modelleri hızlıca sipariş edebilirsiniz. Pirinç dekopaj kağıtlarını Dekopaj Plus ile birkaç dakika içinde yüzeyinize sabitleyebilirsiniz. 7/24 açık hobi marketimiz ile dekorasyon ve sanatsal hobi çalışmalarınızda ihtiyacınız olan tüm malzemelere ulaşabilirsiniz.

 
Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır