Cadence Fırça | Stencil Fırçası | Zemin Fırçası | Eskitme Fırçası

6.75₺'den Başlayan Fiyatlarla Cadence Çeşitli Fırçalar

Sanatsal Dünya Cadence çeşitli fırçaları siz değerli sanatsal hobi severlere sunmaktadır. Fırça seçimi boya uygulamalarında oldukça önemlidir. Kaliteli fırçalar kullanıldığında boya uygulamaları yüzeyde çok daha pürüzsüz ve hayal edildiği gibi ortaya çıkabilmektedir.   

Fırça Çeşitleri 

Çeşitli fırça kategorisi içinde; turnet fırça, tamamlama fırçası, düz kıl fırça, kırbaç fırça, yuvarlak kıl fırça ve 5'li Kauçuk Fırça Seti bulunmaktadır. 

Turnet fırçalar; doğal, sentetik ve sert bristle gibi farklı kıl çeşitlerinin bir araya gelmesi ile üretilmiştir. Dekorasyon ve hobi çalışmalarında amatör ve profesyonel tüm kişilerin kullanımı için uygundur. 

Tamamlama fırçası; genellikle kontür fırçası olarak kullanılmaktadır. Tuval çalışmalarında veya mobilya ve ahşap boyamalarında yapmak istediğiniz ince detayları tamamlama fırçasının inceliği sayesinde kolaylıkla yapabilirsiniz. Doğal, sert ve yumuşak olmak üzere üç ayrı kıl türünün birleşimi ile oluşmaktadır. 

Düz kıl fırça; Sanatsal hobi ve dekorasyon çalışmalarında kullanılan düz kıl fırça çeşitleri yüksek boya tutuş kapasitesine sahiptir. Çeşitli renklerde saplara sahip olan düz kıl fırçalar, boyama sonrasında temizlendiğinde yıllarca kullanılabilmekte ve kolaylıkla eskimemektedir. 

Kırbaç fırça; fırçada bulunan uzun kıllar sayesinde geniş yüzeylerin boyanmasında daha sık tercih edilmektedir. Farklı sap alternatifleri bulunmaktadır. Yüksek boya tutuş kapasitesine sahiptir, bu sebeple sanatsal hobi ve yenileme çalışmalarınızla gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Yuvarlak kıl fırça; yuvarlak uçlu fırçalar sap yapıları sebebiyle kurşun kaleme benzemektedir, bu sebeple kullanımı oldukça kolaydır. Efekt oluşturulmak istendiğinde veya ince ayrıntılar eklenmek istediğinde yuvarlak kıl fırçalar tercih edilebilmektedir. 

5'li Kauçuk Fırça Seti; genellikle karakalem ve seramik çalışmalarında tercih edilmektedir. Boyaların dağıtılarak birbirleri içinde dağılmasına yardımcı olmaktadır. 5'li olarak kullanıcıların beğenisine sunulan fırçalar uzun yıllar kullanım için uygundur.

​Çeşitli Fırçaların Fiyatları

Sanatsal Dünya tüm fırça çeşitlerini uygun fiyatlar ile kullanıcılarına sunmaktadır. Doğal kıl fırçalar ve sentetik fırçaların en kaliteli olanlarına sitemiz üzerinden kolaylıkla ulaşarak kapınıza kadar tek tık ile getirebilirsiniz. Hobi ve dekorasyon çalışmalarınızda ihtiyaç duyabileceğiniz tüm Cadence boya çeşitlerini, vernik çeşitlerini, stencil şablonlarını ve rölyef pasta çeşitlerini sitemizden şimdi sipariş ederek çalışmalarınıza hemen başlayabilirsiniz. 

 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır