Varak Pirinç Dekopaj Kağıtları Çeşitleri ve Fiyatları
Filtreler

Filtreler

₺ –

Cadence Varak Pirinç Dekopaj Modelleri

Varak pirinç dekopaj, mobilya yenileme çalışmaları, mutfak ve banyo dekorasyonları gibi birçok geniş alanda kullanılabilen desenli pirinç kağıtlardır. Sanatsal Dünya Hobi Market olarak siz değerli kullanıcılarımıza en kaliteli cadence pirinç dekopaj ürünlerini sunmaktayız. Varak pirinç dekopajlar, son derece dayanıklı, esnek, üzerinde desenlerin basılı olduğu ince kağıtlardır. Kullanımları kolaydır ve tüm yüzeylere kolaylıkla uygulanabilmektedir. Son yılların en trend çalışmalarından olan pirinç dekopaj uygulamaları ile birbirinden farklı çalışmalar yapabilirsiniz. “Pirinç Dekopaj Nereye Uygulanır?” diye soracak olursanız bu ürünler başlıca; mobilya üzerine dekopaj, tepsiye pirinç dekopaj uygulaması, borcama pirinç dekopaj uygulaması, ahşap üzerine pirinç dekopaj, fayans üzerine pirinç dekopaj, tabak üzerine pirinç dekopaj, duvara pirinç dekopaj, bardağa pirinç dekopaj, mutfak dolabına pirinç dekopaj, mutfak fayansına pirinç dekopaj, şifonyere pirinç dekopaj gibi çeşitlenebilir.

Varak Pirinç Dekopaj Çeşitleri

Varak pirinç dekopaj çeşitleri başlıca; altın, gümüş varak dekopaj, altın-gümüş renklerinde insan, hayvan ve doğa figürlerinin kolajlarından oluşan mix media varak dekopaj ve geleneksel çini desenlerinin pastel renklerle uyumlu olduğu varak dekopaj serisidir.

Varak Pirinç Dekopaj Nasıl Uygulanır?

  • Öncelikle boyanacak olan yüzey tozdan ve kirden arındırılır.
  • Zemine Dekopaj Plus (dekopaj tutkalı) sürüldüğünde dekopaj kağıdı zemine hızlıca tutunur. Bu ürün fırça veya elle sürülebilir.
  • Pirinç dekopaj kağıdı zemine yavaş ve dikkatli şekilde yapıştırılır. Hava kabarcıkları oluşmamasına dikkat edilir.
  • Dekopaj deseni zemine yapıştırıldıktan sonra üzerine fırça yardımıyla bir kat daha dekopaj tutkalı sürülür.
  • Tutkal kuruduktan sonra üzerine bir kat daha dekopaj tutkalı sürülür.
  • Dekopaj tutkalı kuruduktan sonra tepsi su bazlı vernik ile verniklenir.
  • Son olarak isteğe göre desenin üzerinde cam görüntüsü elde etmek için Cadence Resin Art Epoksi kullanılır.

Varak Pirinç Dekopaj Fiyatları

Sanatsal Dünya Hobi Market sanal mağazamız üzerinden tüm pirinç dekopaj çeşitlerine, zengin desen ve figürlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlı pirinç dekopaj ürünleri için sitemizden 7/24 zaman ve mekan sınırlaması olmaksızın güvenli ödeme seçenekleriyle alışveriş yapabilirsiniz. Dilediğiniz tüm hobi malzemeleri ve kaliteli akrilik boyalar için Sanatsal Dünya sizleri bekliyor!

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır