12₺'den Başlayan Fiyatlarla Cadence Gesso Zemin Astarı

12₺'den Başlayan Fiyatlarla Cadence Gesso Zemin Astarı

Gesso Zemin Astarı genellikle resim sanatında tercih edilen ve yüzeyleri boyaya hazırlamak için kullanılan hobi yardımcı ürünüdür. Su bazlı olması sebebiyle sağlığa zararlı maddeler içermemektedir.

Cadence Gesso Zemin Astarı

Yüksek pigment içeren zemin astardır. Genellikle tuvallerin ilk katmanında kullanılmasının yanı sıra kağıt, karton, mdf ve ahşap gibi pek çok yüzeyi resim yapmadan önce yüzey astarı ile boyaya hazır hale getirebilirsiniz. Kremsi bir dokuya sahiptir. Gesso Zemin Astarı emici ve yağsız bir yüzey elde etmenizi sağlamaktadır. Yüksek kapatma gücü ile yüzeylerde bulunan deformasyonları düzeltebilir. Astar kuruduktan sonra mat bir görünüm kazanmaktadır. Kremsi dokusu sebebiyle yüzeyleri tamamen kaplar ve çatlama yapmaz. Ayrıca elastik bir yapıya sahiptir. Cadence Hibrit Multisurface boyalar ile renklendirildiğinde harika görüntüler ortaya çıkabilmektedir. Akrilik boya çeşitleri ile zemin astarının üstüne işlem yapabilirsiniz. Su bazlı olması sebebiyle daha ince bir katman elde etmek istiyorsanız su ile inceltebilirsiniz. 

Gesso Zemin Astarı Çeşitleri

150 ml olarak üretilen zemin astarı çeşitleri siyah ve beyaz olarak ikiye ayrılmaktadır. En çok tercih edilen bu renkler üzerinde pek çok renklendirme çalışması kolayca yapılabilmektedir. Fırça ve spatula kullanılarak zemin astarı çeşitleri kolayca uygulanabilmektedir. Yüzeye uyguladıktan sonra zımpara yaparak da işlemlerinize geçebilirsiniz. Astar tamamen kuruduktan sonra su ve sabun ile temizliğini yapabilirsiniz. 

Cadence Gesso Zemin Astarı Fiyatları

Gesso Zemin Astarı fiyatları 12₺'den başlayan ücretlerle Sanatsal Dünya'da hobi severlerin beğenisine sunulmaktadır. En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile bulabileceğiniz Sanatsal Dünya Hobi Market'te yüzlerce farklı hobi malzemesini bulabilirsiniz. Cadence boya çeşitleri, vernik çeşitleri, stencil çeşitleri gibi ürünleri hızlı kargolama ile evinize kadar kolayca getirtebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz boya danışmanlığı avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz. 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır