Cadence Hibrit Multisurface Boya | Su Bazlı Boya
Filtreler

Filtreler

₺ –

En Kaliteli Cadence Multisurface Boya Çeşitleri

Cadence Hibrit Multisurface boya astar ve zımparaya gerek olmadan tüm yüzeylere uygulanabilecek şekilde geliştirilmiştir. Yoğunluklu olarak craft sektöründe kullanılmaktadır. Süper akışkan ve dayanıklı yapısı ile yüksek kapatıcılık sağlamaktadır. Ayrıca uygulandığı yüzeyde dalgalanma ve çatlama yapmaz. Yoğun ve kaliteli renk pigmentleri sayesinde uygulandıkları yüzeye anında tutunma sağlar. Hatta bazı yüzeylerde tek kat uygulaması bile yeterli gelmektedir. Cadence Multisurface kaliteli akrilik boyalar ile hayal ettiğiniz her yüzeye kolayca uygulama yapabilirsiniz.

Mutfak, banyo gibi nemli alanlarda ve mobilya yenilemelerinde gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Uygun fiyatlı akrilik boya olması ve kaliteli akışkan yapısı sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir. Sağlığa zararlı madde içermez ve herhangi bir kokusu yoktur. CE ve EN71 normlarına uygun bir şekilde üretilmektedir. Su bazlı boya türüdür.

Hibrit Multisurface Boyalar En İyi Fiyatlar İle Sanatsal Dünya'da

Cadence Boya ve Sanatsal Dünya iş ortaklığı ile Multisurface boyalar en iyi fiyatlarıyla sitemizde yer almaktadır. Onlarca farklı tonda bulunan boyaları hayal ettiğiniz tasarımlara uygun olacak şekilde satın alabilirsiniz. Ayrıca farklı tonlarda boyaları da karıştırarak istediğiniz renkleri elde edebilirsiniz. Geniş renk seçeneğine sahip olan Cadence Multisurface boyalar ile istediğiniz yüzeyde istediğiniz ve hayal ettiğiniz görüntüleri oluşturmanız artık çok kolay. Tek tık ile satın alabileceğiniz boyalar Sanatsal Dünya'nın hızlı kargolama avantajları ile en kısa sürelerde sizlere ulaşmaktadır. Sanatsal hobi ve dekorasyon çalışmalarınıza ara vermeden ve hız kesmeden devam edebilirsiniz. 

Cadence Hibrit Multisurface Boya Yüzeylere Nasıl Uygulanır?

  1. Öncelikle Cadence Multisurface Boya uygulamak için bir adet sünger rulo fırça gerekmektedir.
  2. Boyanacak olan alan toz ve kirlerden arındırılmalıdır.
  3. Su bazlı olması sebebiyle herhangi bir ayrıştırıcı ile karıştırmaya gerek yoktur.
  4. Kontras renkler oluşturmak için en az 2 kat sürülmelidir.
  5. Boyaya başlamadan önce bir adet boş boya kabı alınmalıdır. Sebebi boyaya bandırılan fırçanın fazlalığını atmak içindir.
  6. Daha sonra boya yüzeye uygulanır.
  7. Kat atmak istendiğinde önceki katın kuruması için 24 saat beklenmelidir.
  8. Boya kuruduktan sonra Cadence Vernik çeşitleri kullanılarak daha uzun ömürlü ve dayanıklı bir yüzey elde edilmektedir.

Cadence Multisurface Boya Hangi Yüzeylere Uygulanır?

Özel olarak geliştirilmiş içeriği sayesinde tüm yüzeyler üzerinde başarılı bir şekilde kullanılabilmektedir. Çelik, ahşap, gümüş, duvar, fayans, duşakabin, plastik, kumaş, cam, metal, porselen gibi yüzeylere rahatlıkla uygulanabilir. Hava şartlarına karşı dayanıklı olması sebebiyle iç ve dış mekanlarda kullanılmaktadır. Sadece kumaş yüzeylere uygulanırken sulandırmak gerekir.

Cadence Multisurface Akrilik Boya Renkleri Nelerdir?

Cadence boyalarının renk seçenekleri müşterilerin tercihlerine uygun olarak yıllarca çeşitlenmiştir. İstenilen çoğu renk Cadence Hibrit Multisurface içinde bulunabilmektedir. Sadece kırmızı, mavi, beyaz gibi seçenekler değil ana renklerin pek çok tonu da bu kategoride bulunmaktadır. Beyazın tonları olan pak beyaz, antik beyaz, taş ve dantel seçenekleri; yeşilin tonları olan ıhlamur yeşili ve yosun rengi örnek verilebilir. Ayrıca napolyon mavi, sıcak turuncu, amber, yeni mocca, sedona, açık lila, mürdüm, doğal hasır, somon ve crimson kırmızıda renk kartelamızda bulunan çeşitli renk örneklerimizdendir. En iyi akrilik boya çeşitlerimizi kullandığınız her alanı kolayca temizleyebilirsiniz. Kolayca akmaz, kararmaz, solma yapmaz, deforme olmaz. 

Sanatsal Dünya olarak Cadence Boya çeşitlerinin hepsini kategorilerimizde sizlere sunmaktayız. Cadence Hibrit Multisurface boyaları ile hayal ettiğiniz renklere ulaşabilir ve çeşitli tasarımlarla yaşam alanlarınızı renklendirebilirsiniz. Merak ettiğiniz konuları öğrenmek ve daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cadence Boya Uygulama Videosu

 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır