Cadence Pas Efekt Boyası | Paslı Görünüm Boyası

En İyi Fiyatlarla Cadence Pas Efekti Boyaları

Cadence Pas Efekti boyası içeriğinde barındırdığı gerçek metal parçacıkları sebebiyle zamanla kararmakta ve istenilen pas görüntüsü elde edilmektedir. Cretex Doğal Pas Efekti su bazlı olarak üretilmesi sebebiyle sağlığa zararlı maddeler içermemektedir. Özellikle son yıllarda popüler hale gelen "doğal mobilya görünümü" elde edilmek istendiğinde tercih edilen boyalardan biridir. Createx Oas Aktivatörü ile kullanıldığında oksidasyon süreci hızlandığı için daha kısa sürelerde boyama işlemi tamamlanabilmektedir. Duvar, metal, beton, seramik gibi tüm yüzeylere uygulanabilen boya ile yüzeylerde doğal ve gerçekçi bir pas efekti görüntüsü oluşturabilirsiniz. CE & EN 71 normlarına uygundur.

Createx Pas Aktivatörü  asidik bir çözelt olup, Createx Doğal Pas Efekt Boyasının üzerine uygulandığında boyanın içindeki gerçek metal parçacıklarının oksidasyon sürecini hızlandırarak tüm boyanabilir yüzeylerde doğal ve gerçekçi pas efekti oluşumuna yardımcı olur. Uygulama sırasında eldiven ve koruyucu gözlük kullanılması önerilir. Sağlığa zararlı madde içermez. CE ve EN71 normlarına uygundur.

Createx Pas Tozu;  doğal pas efekti yaratmak için kullanılan tozdur. Sağlığa zararlı madde içermez. CE ve EN71 normlarına uygundur.

Cadence Pas Efekti Nasıl Kullanılır?

  • Uygulama yapılacak alanın temiz olduğundan emin olunuz.
  • İlk olarak Pas Efekt Boyasızemin fırçası, sünger rulo veya ponpon sünger yardımıyla uygulayın.
  • Sonrasında Pas Tozunu boyayı yaptığınız alana uygulayın
  • Ardından Pas Aktivatörü ile işlemi tamamlayabilirsiniz.
  • Son olarak vernikleme işlemi yapmalısınız. Taş vernik önerilir. Vernikleme işlemine kadar Pas Aktivatörü paslandırma işlemini yapmaya devam edecektir.

Cadence Pas Efekti Fiyatları

Cadence Pas Efekti uygulaması yapmak için ihtiyacınız olan boyalar, Pas Aktivatörü ve Pas Tozu gibi ürünlerin hepsi Sanatsal Dünya Hobi Marketinde bulunmaktadır. Geniş ürün skalası ile müşterilerine hizmet veren Sanatsal Dünya en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaktadır. Yeni bir mobilya dönüşüm çalışmalarını, fayans boyama işlemlerini, stencil uygulamalarını yaparak yaşam alanlarını yenilemek isteyen herkes 7/24 açık eticaret sitemiz üzerinden alışverişlerini tamamlayabilir. Ayrıca tüm Cadence boya seçeneklerine, fırça ve vernik gibi ürünlerin hepsine Sanatsal Dünya ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır