250ML Cadence Tüm Yüzeyler İçin Fosforlu Akrilik Boya
Filtreler

Filtreler

250ML Cadence Tüm Yüzeyler İçin Fosforlu Akrilik Boya

 

En Kaliteli Cadence Fosforlu Akrilik Boya Çeşitleri

Cadence Fosforlu Akrilik Boya objelere uygulandığında fosforlu, ışıltılı ve neon yarı mat bir görünüm yaratan akrilik bir boya türüdür. Pürüzsüz ve kremsi yapısı sayesinde kolaylıkla uygulanabilmektedir. Özel içeriği sayesinde tüm yüzeylerde işleme uygundur. Fosforlu akrilik boya yüksek kapatma özelliğine sahiptir. Geniş renk yelpazesi ile fosforlu akrilik boyalar kendi aralarında karıştırılarak değişik renkler elde edilebilir.  Uygulama sonrasında kullanılan vernikle parlak, mat veya kadife görünüm sağlanır. Raf ömrü uzundur. Boya uygulamasını yaparken fırça ve rulo fırçaları kullanabilirsiniz. Sağlığa zararlı madde içermez. CE ve EN71 normlarına uygundur. Farklı gramajlarda ki ambalajlarıyla değişik ihtiyaçlara hitap eder. Kalite standardlarına uygun, non-toksik,kolay karışabilen bir yapıya sahiptir. Islak iken su ve sabun ile kolayca temizlenebilir.

120 ml, 500 ml ve 250 ml gibi pek çok boyutta bulunmaktadır bu sayede ihtiyacınıza uygun ölçülerde alıp kolaylıkla kullanabilirsiniz. Florasan pembe, florasan turuncu, florasan sarı, florasan yeşil gibi renk seçenekleri mevcuttur. Gece parlayan boya olması sebebiyle kullanıcılar tarafından çok beğenilerek kullanılmaktadır. Özellikle çocuklar geceleri parlayan boyaları çok sevmekte ve odalarında kullanmak istemektedirler. 

Cadence Fosforlu Akrilik Boya Kullanım Alanları Nelerdir?

 1. Ahşap
 2. Mdf
 3. Reçine
 4. Kil
 5. Mum
 6. Deri
 7. Polimer Kil
 8. Starafor
 9. Duvar
 10. Taş
 11. Tuval
 12. Beton
 13. Terracota
 14. Kağıt
 15. Metal
 16. Seramik yüzeylerde kullanıma uygundur.

Fosforlu Akrilik Boya Nasıl Uygulanır?

 • Boyanın uygulanacağı yüzey temizlenir.
 • Temizlenen alan kuru olmalıdır.
 • Önce yakın renkte premium akrilik boya ile zemin hazırlanır.
 •  Zemindeki boya kuruduktan sonra Cadence fosforlu akrilik boya yüzeye damlatılarak spatula tarzı bir ürünle yüzeye yayılır.
 • Daha etkili bir görüntü elde edilmek isteniyorsa yoğun bir şekilde boya uygulanması önerilir.
 • Kuruduktan sonra bir kat daha boyanabilir.
 • Çeşitli desenler elde etmek için cadence stencil çeşitlerinin üzerine cadence karanlıkta parlayan kumaş boyası da uygulanabilir.

Sanatsal Dünya'da hayal ettiğiniz tasarımlara ulaşmanız artık çok kolay. Siz de fosforlu boyaları kullanarak karanlıkta parlayan çeşitli desenler elde edebilirsiniz. Yaşam alanlarınızı istediğiniz gibi dekore edebileceğiniz her türlü hobi malzemesine Sanatsal Dünya'da ulaşabilirsiniz.

 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır