Sepetim

Ara Toplam 0,00₺

KDV 0,00₺

Toplam 0,00₺

Kasaya Git

Sepetime Git

ÇATLATMA

C1014 Mor Crocodile Çatlatma
C1002 Bordo Crocodile Çatlatma
C1004 Sarı Crocodile Çatlatma
C1007 Jade Crocodile Çatlatma
C1008 Siyah Crocodile Çatlatma
C1009 Lacivert Crocodile Çatlatma
C1010 Turuncu Crocodile Çatlatma
C1011 Krem Crocodile Çatlatma
C1012 Pembe Crocodile Çatlatma
C1013 Turkuaz Crocodile Çatlatma
C1015 Burgundy Crocodile Çatlatma
C1016 Beyaz Crocodile Çatlatma
Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 24 (2 Sayfa)

ÇATLATMA 

Uygulandığı yüzeye çatlamış görüntüsü veren mediumdur.  Ahşap, strafor, duvar, taş, tuval, beton, seramik, kil, tuğla, metal, cam ve daha birçok alanda kullanıma uygundur. Birçok çeşidi vardır. Hepsi farklı görünümlerde çatlaklık sağlar. Ürün gruplarının hiç birinde sağlığa zararlı madde yoktur. CE ve EN71 normlarına uygundur. 

Birçok yüzeyde uygulanabileceği gibi cam üzerine boya çatlatma da yapılabilir. Dekorasyon çalışmalarınıza özgünlük katmak ve bulunduğu ortama otantik bir hava katmasını sağlayacak bir üründür.

Çatlatma Çeşitleri 

Crocodile-Renkli Çatlatma 

   İki aşamalı uygulandığı yüzeye timsah derisi görüntüsünde çatlamış görüntüsü veren mediumdur. Fırça ile uygulanır. Farklı renk seçenekleri mevcuttur. Uygumala sonrasında Cadence Sprey Vernik kullanılır. 

Resim Çatlatma

   Akrilik boya veya resim çatlatma tekniklerinde kullanılır. Fırça ile uygulama yapılır. 2 aşamalı olarak uygulanır. Kurumaya başladıkça çatlaklar olmuşmaya başlar. Bu tip çatlatmada hava sıcaklığı önemli rol oynar. Soğuk havada Step 2 uygulandıktan sonra sıcak fön tutulabilir. bu çatlatma işlemini hızlandırır.        

Mozaik Çatlatma 

   Uygulandığı yüzeye mozaik veya yumurta çatlağı görünümünü verir. Akrilik boya veya resim çatlatma tekniklerinde kullanılır. Ürün şefaftır ve 2 aşamalıdır. Kurumaya başladıkça çatlaklarda oluşmaya başlar. Sıcaklığın durumuna göre 12-16  saati bulabilir. Su bazlı vernik ile sonlandırılır. 

Boya Çatlatma 

    Tek aşamalı çatlatma tekniğinde kullanılan su bazlı özel mediumdur. Kullanımı diğer gruplara göre daha kolaydır. Boya uygulaması yapılan yüzey kuruduktan sonra çatlatma mediumu sürülüp kurumaya bırakılır. Sprey vernik ile sonlandırılır.

Şeffaf Örümcek Çatlatma 

     İki aşamalı, akrilik uygulandığı yüzeye renkli örümcek ağı görünümünde çatlatlık veren mediumdur. Su bazlı vernik ile sonlandırılır. Sağlığa zararlı madde içermez. CE ve EN71 normlarına uygundur.