Cadence Porselen Peçete Yapıştırıcısı Fiyatları

En Kaliteli Porselen Peçete Yapıştırıcısı|Sanatsal Dünya

Porselen peçete yapıştırıcısı ile hobi işlerinizde güvenle kullanabileceğiniz özellikle porselen üzerine peçete yapıştırma tekniğinde tercih edilen tutkal türüdür. Peçete yapısı gereği çok ince bir malzeme olduğu için porselen peçete yapıştırıcısı da bu ince kağıdın zemine en üst düzeyde nüfuz etmesi için üretilmiş özel bir tutkaldır. CE & EN71 normlarına sahip zararlı kimyasal içermeyen ürünlerimiz sayesinde kendinize, sevdiklerinize, çocuklarınıza rahatlıkla eğlenceli eşyalar yapabilirsiniz. Yapıştırma yaptığınız desen üzerine farklı boyamalar ve renklendirmeler yaparak da evinize yeni görünümler kazandırabilirsiniz.  

Porselen Peçete Yapıştırıcısı Özellikleri

Dayanıklı yapısı sayesinde ve uzun süreli kullanım sağlar.

Peçetelerin her yüzeye kolayca yapışmasını sağlar.

İyi bir süsleme malzemesidir.

Kokusuzdur ve kolay kullanım içerir.

Açık renkli yüzeylerde sıklıkla tercih edilir.

Porselen yapıştırıcısı su ve sabunla kolay biçimde temizlenme özelliğine sahiptir.

Güçlü formülü sayesinde az miktarda kullanılması başarılı bir sonuç elde etmenize yeterli olacaktır.

Porselen Peçete Yapıştırıcısı Nasıl Kullanılır?

Hobi işlerinde kullanabileceğiniz pek çok tutkal çeşidi bulunmaktadır. Tutkal seçimi yaparken hangi yüzeyde kullanılacağına göre seçim yapmak ve malzeme almak gerekir. Peçete tutkalı peçete ile değişik süslemelerde kullanılan ve peçetelerin yapışmasına yardım eden malzemedir. Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden ulaşabileceğiniz iki farklı boy seçeneğine sahip ürünlerimiz mevcuttur. Küçük boy olan 70 ml daha küçük ürünler için, 120 ml ise daha büyük kullanımlar için porselen peçete yapıştırıcısı üretilmektedir.

  1. Porselen peçete yapıştırıcısı kullanılarak üzerine peçete baskısı yapılacak olan tabak güzelce yıkanır ve kuruduğundan emin olunur.
  2. Daha sonra üzerine yapıştırılacak peçete tabak ölçeğinde kesilir.
  3. Kesilen peçete istenen yere konulmadan önce altına ve üzerine az miktarda porselen peçete yapıştırıcısı tutkalı dökülerek kurumaya bırakılır.
  4. Peçete üzerindeki renkli baskı porselen tabağa, bir süre bekledikten sonra geçmektedir.
  5. Kuruyan tutkal soyularak tabak üzerinden çıkartılır ve temizlenir. Temizlenen peçetelerden tabak üzerinde arta kalan olur ise nemli bir bez yardımıyla bastırmadan güzelce temizleyebilirsiniz.
  6. Kullanıma hazır olan tabak bulaşık makinesinde ya da elde defalarca yıkanarak kullanılabilir. Renklerin solmaması için özellikle çok sıcak suda yıkamamaya dikkat edin.

Porselen Peçete Yapıştırıcısı Fiyatları

Porselen tabak süslemelerinizde peçetenin yüzeye kolayca yapışmasını sağlayan kaliteli porselen peçete yapıştırıcılarına Sanatsal Dünya üzerinden en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Hobi faaliyetlerinizde ihtiyacınız olabilecek stencil şablonu, akrilik boya ve pirinç dekopaj gibi yardımcı malzemelerine ulaşmak için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır