Cadence Deluxe Art| Pirinç Dekopaj Çiçek Buketleri

Cadence Özel Zarif Çiçek Buketleri Koleksiyonu

Çiçek Buketleri koleksiyonu, birçok soft ve birbiriyle uyumlu çiçek buketlerinin gerçekçi bir tablo gibi resmedildiği pirinç ürünüdür. Sanatsal bir tablo görünümünde olan çiçek buketleri birçok farklı renk ve çiçek desenlerine sahiptir. Çiçek Buketleri koleksiyonuyla, büyük ve küçük yapıdaki narin çiçeklerle bezenmiş tablolar adeta bir renk cümbüşü içerisinde karşımıza çıkıyor. Ustalıkla resmedilen bu güzel çiçek buketleri koleksiyonunu çeşitli sanatsal hobi çalışmalarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Cadence Çiçek Buketleri Koleksiyon Özellikleri

  • Çiçek Buketleri koleksiyonu pirinç kağıt dekopajlar çeltik sapından yapılan ince kâğıt üzerine basılı olduğundan, dekopaj çalışmaları için kullanımı son derece kolaydır.
  • Kaliteli ve esnek yapıya sahip olan bu kağıt pirinçler çok uygun fiyatlıdır.
  • İnce ve homojen yapısıyla her türlü yüzeyde kullanıma uygundur.
  • Tüm yüzeylerde Cadence Dekopaj Plus ile uygulanabilir.
  • A3 (30*42) ebatlarında üretilmektedir.
  • Ahşap, beton, metal, seramik gibi tüm sert yüzeylere uygulanabilmektedir.
  • Hayal ettiğiniz tüm sanatsal hobi çalışmalarında kullanabileceğiniz bir yapıya sahiptir.

Cadence Çiçek Buketleri Koleksiyonu Pirinç Dekopaj Çeşitleri

Çiçek Buketleri koleksiyonu çeşitleri, çok sayıda özel çiçek desenlerinden oluşmaktadır; Gül, zambak, menekşe, lale, kasımpatı ve birçok zarif görünümlü çiçek desenleri resmedilmiştir. Çiçek Buketleri koleksiyonunu; mutfak dolabı yenileme, sehpa yenileme, tepsi yenileme, fayans boyama gibi sanatsal hobi çalışmalarınızda tercih edebilirsiniz. Her türlü yüzeyde rahatlıkla kullanılabilen özel pirinç dekopaj ürünlerinin tamamına sitemiz üzerinden hemen göz atabilirsiniz.

Cadence Çiçek Buketleri Koleksiyonu Fiyatları

Çiçek Buketleri Koleksiyonu, sizlerin hobi çalışmalarınızda kullanacağınız pek çok farklı çiçek deseninden oluşmaktadır. Tablolara resmedilen özel çiçek buketleri, soft renkleri ve zarif görünümleriyle kendin yap - yenileme çalışmalarınızın göz bebeği olacak. Çiçek buketleri koleksiyonu da, tıpkı tüm Cadence pirinç dekopaj çeşitleri gibi son derece uygun fiyatlıdır. Her bütçeye uygun olan bu pirinç kağıtlarla artık herkes yenileme ve dekorasyon çalışması yapabilir.

Çizgisel desenlere sahip olmak istiyorsanız Rulo Pirinç Dekopaj çeşitlerine, altın tonlarında ışıltılı ve geometrik desenler ortaya çıkarmak istiyorsanız Varak Pirinç Dekopaj çeşitlerine, farklı çiçek desenleri elde etmek istiyorsanız Çiçek Pirinç Dekopaj çeşitlerine Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden tek tıkla sahip olabilirsiniz.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır