Duvar Bordür Desenleri | Cadence Çiçek Bordür
Durum: Stokta Var
110.00 ₺

En İyi Cadence Çiçek Bordür Pirinç Dekopaj Çeşitleri

Çiçek bordür pirinç dekopaj çeşitleri ev dekorasyonlarında kullanılan ve odalarda harika tasarımlar oluşturulmasını sağlayan ürünlerdir. Mobilyalarda, mutfaklarda ve banyolarda gönül rahatlığı ile kullanılabilen bu ürünlerin uygulama adımları da oldukça kolaydır. Çiçek bordür çeşitleri rulo şeklinde üretilmektedir. Böylece tek tek pirinç dekopajı uygulamanıza gerek kalmadığı için işleriniz kolaylaşacaktır. 

Çiçek Bordür Özellikleri

Çiçek dordür pirinç dekopajlar dayanıklı ve kullanışlıdır. Ev dekorasyonunda tercih edilen bu ürünler ile siz de evlerinize renk getirebilirsiniz. Sağlam hammadde ile üretilen pirinç dekopajlar uzun yıllar dekormasyona uğramadan kullanılabilmektedir. Çiçek bordürler esnek bir yapıya sahiptir. 

Cadence Çiçek Bordür Çeşitleri

Cadence çiçek bordür çeşitleri 30x68, 60x140, 90x214 boyutlarda üç farklı şekilde kullanıcılara sunulmaktadır. Çiçek bordür çeşitleri tropikal çiçekler, papatya, gül, begonvil ve ortanca gibi pek çok çiçeğin deseninden oluşmaktadır. Siz de eviniz için en güzel desenleri seçerek dekorasyon çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Çiçek desenli pirinç dekopaj çeşitlerinde kare kesimli boyutlar da bulunmaktadır. 

Çiçek Bordür Fiyatları

Çiçek bordür pirinç dekopajlar en iyi fiyatlar ile Sanatsal Dünya Hobi Market'te. 22₺'den başlayan fiyatlar ile istediğiniz çiçek bordüre sahip olabilirsiniz. Sadece çiçek desenlerine değil yüzlerce farklı pirinç dekopaj desenlerine yine sitemiz üzerinden tek tık ile ulaşabilirsiniz. Duvarlarınızı ve mobilyalarınızı istediğiniz desenler de hızlı bir şekilde yenileyebilirsiniz. Ayrıca ihtiyacınız olan diğer akrilik boyalara, su bazlı verniklere ve çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz. 

 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır