Cadence Esnek Metalik Rölyef Pasta - Doku Kazandıran Boya

Metalik Esnek Rölyef Pasta


Metalik Esnek Rölyef Pasta Nedir?

Metalik esnek rölyef pasta, boyut efekti vermek için silikon kalıplarda ve sert yüzeylerde kullanıma uygun Cadence marka rölyef pastadır. Boyama, stencil, tamponlama ve spatula gibi pek çok amaçla kullanılabilir. Hobi faaliyetlerinizde ve dekorasyon çalışmalarınızda plastik veya metal spatula ile kolayca uygulama yapabilirsiniz. CE & EN 71 normlarına uygun olarak kaliteli işçilikle üretilen ürünlerimizin sağlığa zararlı hiçbir yan etkisi yoktur. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Şık tasarımlar elde etmek için Cadance yardımcı ürünler ile çok çeşitli efekt verebilirsiniz.  Rölyef pastanın kuruma süresi sürüş kalınlığına ve hava koşullarına göre değişiklik gösterebilir. Rölyef pasta kuruduktan sonra ürününüz darbelere ve kötü hava koşullarına dayanıklı hale gelir. Yüzey pürüzsüz ,yumuşak  bir yapıya sahip olur.

Metalik Esnek Rölyef Pasta Çeşitleri

Sanatsal Dünya üzerinden ulaşabileceğiniz şampanya, rose gold, inci pearl, gümüş, bakır, altın renk seçenekleriyle sunulan  metalik esnek rölyef pasta çeşitleri bulunmaktadır. Dokulu görünüm elde etmek için ahşap, metal, mdf, ham seramik, cam vb. tüm yüzeylerde uygulanabilen su bazlı ve akrilik yapıdadır. Aynı zamanda mobilya, dolap, kapı ve fiskos gibi eşyalarda efekti ile metalik görünüm elde etmeniz mümkündür.  Ayna ve cam yüzeylerde ise esnek metalik rölyef pasta tercih ederek yeni dekoratif görünümler elde edebilirsiniz.  

Serbest düzen çalışmalarında kullanım kolaylığı sağlar. Metalik esnek rölyef pasta dekoratif kalıplara uygulanabilmesi sayesinde yuvarlak yüzeylerde de kullanım imkanı sunar. Stencil kalıpları ile kabartma çalışmalarında da kullanılabilir.

Metalik Rölyef Pasta Nasıl Kullanılır?

Cadence metalik rölyef pasta çalışmaları cadence fırça ve cadence sünger yardımcı hobi ürünleri kullanılarak kolayca yapılır. Mobilya boyama çalışmalarınızda budak tarağı ile kabarık bir görünüm elde etmeniz mümkündür.

  • Stencil şablon kullanılarak yüzeye aktarılan desen üzerine metalik rölyef pasta uygulanır.
  • Desenin her yerine geldiğinden emin olduktan sonra fazlalığı alınır.
  • Rölyef kurumadan desen yavaşça kaldırılır.
  • Rölyef pasta kuruduktan sonra ise elde ettiğiniz dokulu yüzeyi boyama işlemi yaparak renklendirebilirsiniz.

Cadence metalik esnek rölyef pasta uygulanan yüzeyler ıslak bir bez yardımıyla zarar görmeden temizlenebilir.

Metalik Esnek Rölyef Pasta Fiyatları

Hobi faaliyetlerinizde güvenle kullanabileceğiniz metalik esnek rölyef pasta çeşitlerine ve akrilik boya ,fırça, pirinç dekopaj gibi yardımcı hobi malzemelerine www.sanatsaldunya.com üzerinden en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır