Cadence Esnek Metalik Rölyef Pasta - Doku Kazandıran Boya

Metalik Esnek Rölyef Pasta 

Cadence marka metalik esnek rölyef pasta boyut efekti vermek için silikon kalıplarda ve sert yüzeylerde uygulanabilen pastadır. Metalik esnek rölyef pasta renk seçenekleri; şampanya, rose gold, inci pearl, gümüş, bakır, altın.

Metalik Esnek Rölyef Pasta Nerede Kullanılır?

Boyut kazandırmak için ahşap ve mdf yüzeylerde esnek rölyef pasta kullanılabilir. Mobilya, dolap, kapı ve fiskos gibi ürünlerde kabartma efekti ile metalik görünüm elde edebilirsiniz. Ham seramik yüzeylerde cadence metalik esnek rölyef pasta uygulanabilir. Ayna ve cam yüzeylerde esnek metalik rölyef pasta tercih edilebilir. 

Serbest desen kabartmaları yapmak için rahat kullanım imkanı sağlar. Cadence metalik esnek rölyef pasta dekoratif kalıplara uygulanarak yuvarlak yüzeylerde kullanım imkanı sağlar. Metalik esnek rölyef pasta stencil kalıpları ile kabartma çalışmalarında da uygulanabilir. 

Rölyef Pasta Fiyatı

Cadence boya rölyef pasta fiyat bilgisi detayları için tıklayınız.

Esnek Metalik Rölyef Pasta Nasıl Kullanılır?

Cadence rölyef pasta uygulamalarında plastik veya metal spatula kullanılabilir. Metalik rölyef pasta çalışmalarında cadence fırça ve cadence sünger yardımcı hobi ürünleri kullanılabilir. Mobilya boyama çalışmalarınızda budak tarağı ile kabarık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Rölyef Pasta Nasıl Temizlenir?

Rölyef pasta şablonu uygulanan cadence boyalı yüzeylerde ıslak bir bez yardımı ile temizlenebilir. Cadence hobi malzemeleri su bazlı akrilik olduğunda suyla zarar görmeden temizlenebilir.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır