En Kaliteli Yağlı Boya Fırçaları Sanatsal Dünya'da

En Kaliteli Yağlı Boya Fırçaları Sanatsal Dünya'da

Yağlı boya fırçalar amatör ve profesyonellerin, her türlü ihtiyacını karşılamak amacıyla sentetik, doğal, sert bristle gibi farklı kıl karışımlarından üretilen fırça çeşididir. Piyasada kullanılmak üzere çok sayıda değişik fırça bulunmaktadır ve doğru fırçayı seçmek büyük öneme sahiptir. Bu fırçalar hem boyayı geniş kütleler halinde sürmeye imkân vermeye hem de ince desenler yaratmayı mümkün kılmak için özel olarak üretilmiştir. CE & EN71 normlarına uygun olarak kaliteli işçilikle üretilen Cadence marka yağlı boya fırçaları sağlığa zararlı hiçbir madde içermez. Dolayısıyla çocuklarınızın oyun faaliyetlerinde kullanmak için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Yağlı Boya Fırçaları Nasıl Kullanılır?

Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden ulaşabileceğiniz geniş ürün gamındaki farklı sap alternatifleri ile sizlere sunulan çok sayıda fırçalar bulunmaktadır. Yağlı boya fırçaları kullanım sırasında daha fazla kontrol olanağı sağlar. Yassı, düz, yuvarlak ve sivri uçlu gibi resmin karakterine göre kullanılabilecek birçok seçenekte yağlı boya fırçası bulunmaktadır. Kimi fırçalar boyayı yaymaya yararken kimi ince uçlu fırçalar ise çizim konusunda daha çok işe yararlar.  

Yağlı boya fırçaları terebentin ve alkol bazlı çözücülerle temizlenir. Ayrıca Cadence marka fırça temizleyici de yağlı boya yaptıktan sonra fırçalarınızı oldukça hızlı ve etkili bir şekilde temizlemenizi sağlar. Yüksek boya tutuş kapasitesi olan kaliteli fırçalar ile her türlü sanat çalışmalarınızı zevkle yapabilir, uzun süre kullanabilirsiniz.

Yağlı Boya Fırça Çeşitleri

Cadence 4'lü Kıl Fırça Seti:  4'lü kıl fırça seti içeriğinde 4 boyu vardır. 10 - 12 - 16 – 20

Cadence Plastik Spatula Seti: 5'li Plastik Spatula Seti

Cadence Öküz Kulağı Tüyü Yağlı Boya Fırçası: Yağlı Boya uygulamalarında kullanılmak üzere özel olarak üretilmiştir. 10 boyu vardır.

Cadence Yassı Yağlı Boya: Kıl uçlu yağlı boya fırçasıdır. 12 boyu vardır.

Cadence Yuvarlak Yağlı Boya: Yuvarlak uçlu yağlı boya fırçasıdır. 9 boyu vardır.

Cadence Yassı Uç İpek Yağlı Boya Fırçası: Yassı uç ipek sarı yuvarlak yağlı boya fırçasıdır. 10 boyu vardır.

Cadence Metal Spatula Seti: 5'li Metal Spatula Seti

Cadence Sivri Uç İpek Yağlı Boya Fırçası: Sivri uç ipek sarı yuvarlak yağlı boya fırçasıdır. Tercih edebileceğiniz 13 boyu vardır.

Yağlı Boya Fırçaları Fiyatı

Profesyonel sanat çalışmalarında ya da hobi faaliyetlerinde kullanılmak üzere kaliteli yağlı boya fırçalarına Sanatsal Dünya üzerinden en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Stencil şablonu, akrilik boya, pirinç dekopaj gibi ihtiyacınız olabilecek yardımcı malzemelere ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır