Cadence Very Chalky Boya |Yüksek Kapatıcı Mobilya Boyası
Filtreler

Filtreler

₺ –

Very Chalky Mobilya Boyası 500 ML Seçenekleri İle!

Cadence Very Chalky Home Decor mobilya boyası akrilik bir boyadır ve ultra mat görüntüsüyle uygulandığı bölgede oldukça kaliteli görünmektedir. Kadife yapısı sayesinde uygulanacağı bölgeye astar ve zımpara yapılmasına gerek kalmamaktadır. Sıvı bir boyadır ve akışkanlığı yüksek olması sebebiyle topaklanma yapmaz. Su ve sabunla kolay temizlenebilmektedir bu sebeple mobilyalara uygulanmak için rahatlıkla tercih edilir. Sağlığa zararlı madde içermez ve CE, EN71 normlarına uygun olarak üretilir.

Genellikle mobilyalarını baştan yaratmak isteyen kişilerin tercih ettiği Cadence Very Chalky Home Dekor boyası uygulandığı mobilyalarda vintage ve schabby bir görünüm sağlamaktadır. Özel olarak üretilmiş kadifemsi dokusu sadece mobilyalarda değil mutfak dolaplarında, ahşap merdivenlerde ve dekorasyon ürünlerinde de kullanılabilir. Kapatıcılık özelliği oldukça yüksektir bu sebeple tek kat uygulandığında etkili bir görünüm elde edilmiş olur. Yüksek pigmentasyonu sayesinde çabuk kuruma sağlanır ve sıklıkla tercih edilmektedir.

Cadence Very Chalky mobilya boyasının mükemmel ve kusursuz kadife dokusunun bozulmaması için Cadence Kadife Vernik kullanılması önerilmektedir. Bu sayede hem kadife doku bozulmamış olur hem de boyanın uygulandığı yüzey darbelere karşı daha dayanıklı bir hale gelir.

Cadence Very Chalky Mobilya Boyası Nasıl Uygulanır?

  1. Uygulanacak yüzey toz ve kirden arındırılmalıdır.
  2. Boya iyice çalkalanır.
  3. Az miktarda boya boş kaba dökülür ardından rulo fırça boyanın üzerinde gezdirilir.
  4. Yüzeye dikkatli bir şekilde uygulanır.
  5. Kuruma süresi genellikle iki üç saattir ama ikinci kat atılmak isteniyorsa  6-12 saat beklenmesi tercih edilmelidir.
  6. Üzerine vernik uygulanmak isteniyorsa 24 saat beklenmesi gerekir.
  7. Kullanılan rulo hem vernikte hem de boyada kullanılmamalıdır.
  8. Boyanan alanda rulo fırçanın ulaşamadığı bölgeler ipek uçlu zemin fırçası kullanılarak tüm alanlar eşit ve muntazam bir şekilde boyanabilir.

Renk kataloğundaki çeşitlilik sayesinde aklınıza gelecek neredeyse tüm renklere sahip olabilirsiniz. Sanatsal Dünya'da Cadence Very Chalky mobilya boyasının sadece beyaz renginin bile beyaz, pak beyaz, eskimiş beyaz, antik beyaz gibi seçenekleri mevcuttur. Ayrıca kumlu kahve, fransız keteni, bebek pembe, yabani kekik, arduvaz mavi gibi başka hiçbir yerde bulamayacağınız tonları Sanatsal Dünya'da bulabilirsiniz.

 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır