Sepetim

Ara Toplam 0,00₺

KDV 0,00₺

Toplam 0,00₺

Kasaya Git

Sepetime Git

FIRÇA

Gösterilen: 1 ile 16 arası, toplam: 79 (5 Sayfa)

Cadence Craft Fırça

Hobi çalışmalarında ihtiyaç duyulan ilk malzemelerden biri de fırçalardır. Kullandığınız fırçanın kalitesi diğer ürünleri tamamlayarak göz alıcı eserler ortaya çıkmasını sağlamalıdır. Cadence Hobi &  Craft markası geniş ürün gamı sayesinde çeşitli hobi çalışmalarınızda beklentilerinizi karşılayacak, istediğiniz görüntüye ulaşmakta en büyük yardımcınız olacaktır.

Cadence Fırçalar doğal,sentetik,sert bristle gibi çeşitli kıl karışımlarından üretilir. Hobi dekorasyon çalışmalarına yeni başlayanlar ve profesyonellerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Farklı sap alternatifleri sayesinde kullanım rahatlığı ve kontrol olanağı sağlar. Yüksek boya tutuş kapasitesine sahip kalite standartlarına uygun fırçalarımız ile hobi ve sanat çalışmalarınızı tamamlayabilirsiniz. 

Fırça Çeşitleri

Ayrıca klasik fırçalar haricinde çeşitli dokularda yüksek kalite garantili Rulo Fırçaları sitemizde bulmanız mümkün.

Rulo Fırçalar özellikle mutfak dolabı boyamaları, masa boyamaları vb. mobilya boyamalarında, duvar ve daha birçok geniş alanda uygulama kolaylığı sağlar. Rulo fırça kategorisinde herkesin bildiği sünger, kadife ve dekor rulo fırça başlıklarının yanı sıra nano kadife, ipek ve alman rulo başlığı seçenekleri sitemizde siz müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Cadence Hobi & Craft markasının hobi boyama alanında, akrilik boyalar ile kullanıma uyumlu en güzel fırçalarını en uygun fiyatlara Sanatsal Dünya Online Hobi Marketinden uygun fiyata temin edebilirsiniz. İz bırakmayan  Zemin Fırçaları, ahşap, lake, metal yüzeyleri kolayca boyayabileceğiniz rulo fırçalar bu kategoride yer alıyor.

Hangi zeminde hangi fırça kullanmalıdır? Hangi boya ile hangi fırçayı kullanmalıyım?

Tüm bu sorular için bize ulaşabilirsiniz.