Beton Efekti Rölyef Pasta Çeşitleri | Sanatsal Dünya

Uygun Fiyatlı Cadence Beton Efekti Rölyef Pasta

Cadence Beton efekti rölyef pastalar ile istediğiniz tüm yüzeyler üzerinde beton görüntüsü oluşturabilir, yaşam alanlarınızı yenileyebilirsiniz. Özel içeriği sayesinde sağlığa zararlı maddeler içermeyen beton efekt rölyef pastalarını gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. 

Cadence Beton Efekti - Rölyef Pasta

Emici olan veya olmayan ahşap, seramik, plastik, beton gibi tüm yüzeylere uygulanabilmektedir. Boyutlu bir şekilde beton görüntüsü oluşturulmak istendiğinde kullanılan Cadence Beton Efektler ile istediğiniz alanları istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Mobilya yenileme, duvar tasarımı yapma, sanatsal obje çalışmaları gibi pek çok alanda tercih edilmektedir. Desenli ve daha çeşitli görüntüler oluşturmak istendiğinde stencil şablonlarına spatula yardımı ile de uygulanabilmektedir. Kuruduktan sonra istenilen Cadence akrilik boya çeşitleri ile renklendirilebilir. CE & EN 71 normlarına uygundur. Cadence fırça çeşitleri, spatulalar ve süngerler beton efekt uygulama sırasında kullanılabilmektedir. Yüzeylerde ne kadar kalın bir şekilde doku oluşturulduğuna göre kuruma süreleri değişmektedir. Tamamen kuruması için yarım gün beklemeniz önerilir. Darbelere ve hava durumlarına karşı dayanıklıdır.

Cadence Beton Efect Çeşitleri

Beton efekt rölyef pasta boyutları 250 ml ve 3 KG olarak ikiye ayrılmaktadır. Bunun haricinde 1,5 KG beton hamur ve 1,5 KG toz beton efekt çeşitleri de bulunmaktadır. Kullanmak istediğiniz alana ve kullanım kolaylığınıza göre tercih ettiğiniz beton efekti alarak yenileme ve sanatsal hobi çalışmalarınıza başlayabilirsiniz. Kuruduktan sonra su ve sabunla temizlenebilen Beton Efektlerinin tek seferde bitmediği durumlarda kapakları kapatılarak uzun süreler boyunca muhafaza edilebilmektedir. Cadence boyanın değer rölyef pasta çeşitlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Beton Efekt Rölyef Pasta Fiyatları 

20₺'den başlayan uygun fiyatlar ile Beton Efekt rölyef pastalara Sanatsal Dünya'da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yüksek kaliteli ürünler ile müşterilerine yıllardır hizmet eden Sanatsal Dünya Hobi Market; boyadan fırçaya, stencilden verniğe tüm hobi malzemelerini sizlere sunmaktadır. Hızlı kargolama imkanlarımızdan yararlanarak hobi çalışmalarınıza hemen başlamak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilirsiniz.  

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır