En Uygun Gomalak Cila | Eskimiş Ahşapları Yenileyen Cila

En Kaliteli Cadence Gomalak Cila Sanatsal Dünya'da

Gomalak cila, masif, eskimiş ahşap mobilyalara ve antika eşyalara canlı bir görünüm vererek uzun ömürlü olmalarını sağlayan bir üründür. Evinizde antika mobilyalar ve antika eşyalar bulunduruyorsanız ve bu ürünler zaman içerisinde eski, soluk bir görünüm aldıysa gomalak cila kullanmanızın vakti gelmiş demektir. Gomalak cila yüzeye doğru şekilde uygulandığında son derece doğal ve canlı bir görünüm elde edilmiş olur. Ayrıca gomalak tamamen doğal bir ürün olduğu için yüzeyinize hareket katarak doğal bir şekilde korur.

Gomalak Neyden Üretilir?

Aslında gomalak denilen ürünün özü bir böcektir. Kırmızı renkli, karpuz çekirdeği kadar olan bu böcek, yaşadığı ağacın öz suyunu emerek kendi salgısını ağaca karıştırır. Bunu düşmanlara karşı kendini korumak amacıyla yapar. Böceğin salgıladığı sıvı, zaman içerisinde ağacın dallarını sararak sert bir tabakaya dönüştürür. Gomalak ise ağaç kazılarak elde edilmiş olur. Gomalağın rengi ise öz suyu emilen ağacın rengine göre sarı-kırmızımsı-kahverengi olarak değişiklik gösterebilir.

Eskimiş Ahşaplara Hayat Veren Gomalak Cila Nasıl Uygulanır?

  • Gomalak cila tüm ahşap yüzeylere uygulanabilir. Antikalara, eski ahşap mobilyalara tekrar hayat vererek onları bambaşka bir görüntüye kavuşturur.
  • Gomalak uygulaması için yüzey tozdan ve kirden arındırılır. Kuru bir hale getirilir.
  • Yumuşak bir kumaşa yeterince gomalak dökülerek yüzeye silerek uygulanır.
  • Her kat arasında ince zımpara yapmak gerekir.
  • İstenilen renk elde edilene kadar silme işlemine devam edilir.

Cadence Gomalak Cila Fiyatları

Gomalak cila fiyatları hobi ürünleri sektöründe birçok farklı fiyattan satılmaktadır. Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden en uygun fiyatlı gomalak cila ürününe tek tıkla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz sitemiz üzerinden Cadence Boya ürünlerine, en uygun fiyatlı akrilik boya çeşitlerine, stencil şablonlarına, boya fırçalarına, hazır transfer ürünlerine ve aklınıza gelen tüm yardımcı ürünlere 7/24 ulaşabilirsiniz. 

 

 

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır