Cadence 100 Kat Vernik | Isıya Dayanıklı Sağlam Vernik
Filtreler

Filtreler

Uygun Fiyatlı 100 Kat Vernik ile Sağlam Yüzeyler

100 kat vernik;  polietilen hariç her türlü yüzeyde materyallerle kullanılabilen yüksek parlaklıkta ve çizilmeyen çok özel bir vernik çeşididir. Kalın bir tabaka 100 kat verniğe eşdeğerdir. Isıya olan yüksek dayanıklılığı sebebiyle en çok tercih edilen ürünlerden birisidir. Uygulandığı obje yüzeyini suya karşı ve 130 dereceye kadar yüksek ısıya karşı dayanıklı hale getirir. Hava kabarcığı oluşturmayan, kokudan arındırılmış vernik; hem görünüm, hem de dış etkenlere karşı objeleri koruma özelliği nedeniyle tercih edilir. Her yüzeye ve metale rahatlıkla uygulanabilir olması, Cadence marka ürünün kalitesini gösterir.

100 Kat Vernik Nerelerde Kullanılır?

Ahşap ve polyester tepsi boyama yapanların ve şeffaf yüzük ve kolye gibi takı tasarımlarıyla uğraşanların ilk tercih ettikleri vernik çeşididir. Genellikle ahşap, seramik, cam, mdf, tuval, polyester, metal, taş, heykel, imitasyon takı malzemelerinde kullanılır. Sertleştiği zaman cam görünümüne sahip olan bir üründür. Obje yüzeyini yüksek parlaklıkta ve çizilmeyen bir yapıya kavuşturur. Polietilen hariç her türlü yüzeyde rahatlıkla kullanılabilir. Ürün kullanılarak kolye, küpe, bileklik gibi takılar tepsi, biblo, bardak altlığı gibi süs eşyaları ve magnetler yapılabilir. Epoksi reçine çalışmalarında bu vernik çeşidi kullanılabilir.

100 Kat Vernik Nasıl Kullanılır?

Vernik takımı içerisinden a ve b isimleriyle iki ayrı şişe çıkmaktadır. Bunlardan biri reçine, diğeri ise sertleştirici olmak üzere iki ayrı kimyasal malzemedir. İki ölçü reçineye bir ölçü sertleştirici olacak şekilde şişelerin içerisindeki sıvılar plastik bir bardak içerisine alınır. Hava kabarcığı kalmayacak şekilde karıştırılır. Karıştırma işlemi 3-4 dakika sürmelidir. İki solüsyon birbirine iyice karışmalıdır. Reçine ve sertleştiricinin tamamen karıştığına emin olduktan sonra vernik uygulama yapılacak zemine düzgün bir şekilde fırçaya gerek kalmadan objenin zemini sağa ve sola eğilerek malzemenin köşelere kadar ulaşması sağlanır. Verniğin yüzeyde tam kuruması için 24 saat bekletilir. 48 saat sonra tam sertleşme olur.

100 Kat Vernik Fiyatı

Mobilyalarınızı çizilmeye ve yüksek sıcaklıklara karşı korumak için ihtiyacınız olan tüm vernik çeşitlerine  Sanatsal Dünya Hobi Market üzerinden en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Stencil şablonu, akrilik boya gibi satın almak istediğiniz tüm yardımcı hobi malzemelerine ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Menü

Müşteri Hizmetleri

0850 305 52 55

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır